PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - MARZEC

marca 31, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - MARZEC

TANI, MATOWY EFEKT OD MAYBELLINE

marca 27, 2014

TANI, MATOWY EFEKT OD MAYBELLINE


Robi się coraz cieplej, więc przyszedł też czas na zmiany. Zaczęło się od szafowego przeglądu, skończyło na kosmetyczkach. A skoro ubrania powoli zmieniły się na te lżejsze, bardziej dopasowane zarówno kolorystycznie jak i rozmiarowo (już nie zakryje dwóch różnych skarpetek kozakami, nie ubiorę czarnego stanika pod białą bluzkę, bo tak mi cieplej). Przyszła wiosna, czas było powitać nowy podkład.
CIUFCIOWE URODZINY - JAK ZROBIĆ TORT W STYLU ANGIELSKIM?

marca 24, 2014

CIUFCIOWE URODZINY - JAK ZROBIĆ TORT W STYLU ANGIELSKIM?


W tamtym roku było auto - 2 dni spędzone w kuchni. Biorąc pod uwagę moje zerowe doświadczenie w pracy z lukrem plastycznym rzuciłam się na bardzo głęboką wodę. Po pierwsze wybrałam trudny kształt - no bo przecież kto to widział majstrować McQueena z inteligencją wizualną bliską zeru? Po drugie stwierdziłam, że sama zrobię masę plastyczną - "acha, jasne."
PROSTY, SZYBKI POMYSŁ NA SMACZNY CZWARTEK!

marca 20, 2014

PROSTY, SZYBKI POMYSŁ NA SMACZNY CZWARTEK!Na szybko wrzucam Wam coś dobrego na dzisiejsze popołudnie/wieczór. Nie jest to oczywiście mój autorski pomysł, a w internecie krąży bardzo jego dużo urozmaiceń i sposobów podania...
Zapraszam na kawę!

marca 18, 2014

Zapraszam na kawę!


Ci z Was, którzy śledzą photo-łiki i moje konto na instagramie wiedzą, że za kawę jestem w stanie zrobić wiele. W moi tygodniu przewija się ona codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Nie traktuję jej wyłącznie jako formę pobudzenia, ale jako deser. W napojach, które lubię, wiem, że zawartość kofeiny jest znikoma i mają one raczej smakować, niż ratować przed ziewaniem.
PHOTO-ŁIK #4

marca 10, 2014

PHOTO-ŁIK #4

Na zakupy właśnie dziś! - zniżki na Dzień Kobiet

marca 07, 2014

Na zakupy właśnie dziś! - zniżki na Dzień Kobiet

Zanim przejdziemy do tych przyjemniejszych rzeczy jakimi są zakupy musicie przyjąć od mnie gorące życzenia - Drogie Kobiety! Te które wpadłyście tu tylko po rabaty i te które czytacie moje naskrobane słowa od dłuższego czasu chciałabym od siebie życzyć Wam jednego! Słońca i samych słonecznych dni. Nawet jeśli wokół szaleje burza czy w kwietni zasypie nas śnieg, żebyście zawsze potrafiły odnaleźć w sobie te jaskrawe promyki, które dają Wam kopa do działania i sprawiają, że wszystko dookoła wygląda lepiej.


Jagodowe włosy z Baleą

marca 06, 2014

Jagodowe włosy z Baleą

Jeszcze zanim wzięłam się za testy nowej serii Pantene wieczorne prysznice umilałam sobie jagodami od Balei. Przyzwyczaiłam się do tego, że pod ręką mam zawsze szampon, które nadaje się do każdego typu włosów, nie wyrządza im krzywdy, ale i rozwodzić się nad jego zaletami nie ma potrzeby.

PHOTO-ŁIK #3

marca 03, 2014

PHOTO-ŁIK #3

Copyright © 2017 Pata bloguje