PORCJA FILMÓW Z OSTATNIEGO MIESIĄCA

kwietnia 25, 2014

PORCJA FILMÓW Z OSTATNIEGO MIESIĄCANa clumsywords zaleciało filmową nudą, a że od ostatniego zestawienia minęło nie tylko sporo czasu, ale i udało mi się przez ten czas sporo obejrzeć wybrałam z filmweb.pl  6 ostatnich ocenionych przeze mnie pozycji. Jeśli więc czeka Was wolny wieczór i macie ogromną ochotę na kinową przygodę zapraszam na post, może któryś z filmów szczególnie Was zainteresuje...
SPRAY PROSTUJĄCY DLA MOCNO ZAKRĘCONYCH?!

kwietnia 23, 2014

SPRAY PROSTUJĄCY DLA MOCNO ZAKRĘCONYCH?!

Nie wiem jak Wam, ale Święta wyjątkowo szybko mi zleciały. Tak szybko, że poza ciągłym krojeniem ciasta na przemian z rodzinnymi podróżami do znajomych czy sklepu nie miałam zbyt wielu czasu dla siebie i bloga. W zasadzie lubię Święta właśnie za to, że bezkarnie mogę siedzieć w kuchni i pichcić do woli. Czas jednak, żeby wrócić do żywych i skrobnąć dla Was mały post, a będzie o pewnym sprayu...
JEST NADZIEJA W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI!

kwietnia 14, 2014

JEST NADZIEJA W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI!

Dużo czytam, dużo przeglądam... w końcu dużo kupuję. A i tak nie znalazłam jeszcze żadnego sprzymierzeńca w walce z natrętnymi przebarwieniami. Kiedy wszyscy nieproszeni gości wreszcie znikają z twarzy ich miejsce zastępują te iście okropne ciemne plamki. Czasem nawet najbardziej kryjący podkład nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. Co wtedy robić?

WYGRAJ SPERSONALIZOWANY CLUMSY-BOX!

kwietnia 10, 2014

WYGRAJ SPERSONALIZOWANY CLUMSY-BOX!

Dziś wysłałam maile z ostatniego konkursu, a idąc za ciosem i chcąc nieco uprzyjemnić ten deszczowy (przynajmniej w Krakowie) dzień wzięło mnie na zorganizowanie kolejnego rozdania. Z racji, że swojego czasu sporo wygrywałam, a nagrodami często się dzieliłam, bo:
1. mój zapas podobnych produktów sięgał 5 lat do przodu 
2. nie podobała mi się nagroda/nie była w moim guście 
3. brak powodu, a po prostu chciałam się podzielić. 
Więc wpadłam na pewien pomysł personalizacji...
MULTIODŻYWCZA OLIWKA DO PAZNOKCI OD EVELINE, HIT CZY KIT?

kwietnia 09, 2014

MULTIODŻYWCZA OLIWKA DO PAZNOKCI OD EVELINE, HIT CZY KIT?


Zanoszę się śmiechem, kiedy na opakowaniach czytam multi-, maxi-, 7w1, 20w1, a Eveline jest w tym przypadku marką, która uwielbiam otaczać się takimi górnolotnymi hasłami. Nie twierdzę, że to źle, choć często obietnice producenta nie idą w parze z efektami. Złego słowa nie powiem na lakiery QuickDry czy Diamentową odżywkę, która w moim osobistym rankingu uplasowała się przed NailTekiem. Seria arganowa do włosów to jednak porażka. Podsumowując więc wszystko co dobre, co od Eveline i co do paznokci uważałam za godne dalszego polecenia. Wzięłam więc tym razem na tapetę odżywkę do skórek.
PHOTO-ŁIK #5

kwietnia 07, 2014

PHOTO-ŁIK #5Copyright © 2017 Pata bloguje