piątek, 25 kwietnia 2014

PORCJA FILMÓW Z OSTATNIEGO MIESIĄCA

4 komentarze :Na clumsywords zaleciało filmową nudą, a że od ostatniego zestawienia minęło nie tylko sporo czasu, ale i udało mi się przez ten czas sporo obejrzeć wybrałam z filmweb.pl  6 ostatnich ocenionych przeze mnie pozycji. Jeśli więc czeka Was wolny wieczór i macie ogromną ochotę na kinową przygodę zapraszam na post, może któryś z filmów szczególnie Was zainteresuje...

środa, 23 kwietnia 2014

SPRAY PROSTUJĄCY DLA MOCNO ZAKRĘCONYCH?!

3 komentarze :

Nie wiem jak Wam, ale Święta wyjątkowo szybko mi zleciały. Tak szybko, że poza ciągłym krojeniem ciasta na przemian z rodzinnymi podróżami do znajomych czy sklepu nie miałam zbyt wielu czasu dla siebie i bloga. W zasadzie lubię Święta właśnie za to, że bezkarnie mogę siedzieć w kuchni i pichcić do woli. Czas jednak, żeby wrócić do żywych i skrobnąć dla Was mały post, a będzie o pewnym sprayu...

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

JEST NADZIEJA W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI!

9 komentarzy :

Dużo czytam, dużo przeglądam... w końcu dużo kupuję. A i tak nie znalazłam jeszcze żadnego sprzymierzeńca w walce z natrętnymi przebarwieniami. Kiedy wszyscy nieproszeni gości wreszcie znikają z twarzy ich miejsce zastępują te iście okropne ciemne plamki. Czasem nawet najbardziej kryjący podkład nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. Co wtedy robić?

czwartek, 10 kwietnia 2014

WYGRAJ SPERSONALIZOWANY CLUMSY-BOX!

23 komentarze :

Dziś wysłałam maile z ostatniego konkursu, a idąc za ciosem i chcąc nieco uprzyjemnić ten deszczowy (przynajmniej w Krakowie) dzień wzięło mnie na zorganizowanie kolejnego rozdania. Z racji, że swojego czasu sporo wygrywałam, a nagrodami często się dzieliłam, bo:
1. mój zapas podobnych produktów sięgał 5 lat do przodu 
2. nie podobała mi się nagroda/nie była w moim guście 
3. brak powodu, a po prostu chciałam się podzielić. 
Więc wpadłam na pewien pomysł personalizacji...

środa, 9 kwietnia 2014

MULTIODŻYWCZA OLIWKA DO PAZNOKCI OD EVELINE, HIT CZY KIT?

7 komentarzy :


Zanoszę się śmiechem, kiedy na opakowaniach czytam multi-, maxi-, 7w1, 20w1, a Eveline jest w tym przypadku marką, która uwielbiam otaczać się takimi górnolotnymi hasłami. Nie twierdzę, że to źle, choć często obietnice producenta nie idą w parze z efektami. Złego słowa nie powiem na lakiery QuickDry czy Diamentową odżywkę, która w moim osobistym rankingu uplasowała się przed NailTekiem. Seria arganowa do włosów to jednak porażka. Podsumowując więc wszystko co dobre, co od Eveline i co do paznokci uważałam za godne dalszego polecenia. Wzięłam więc tym razem na tapetę odżywkę do skórek.
Patrycja Kierońska
^