wtorek, 29 lipca 2014

MASEŁKOWA AFERA? MÓJ KOLEJNY RAZ Z THE BODY SHOP

12 komentarzy :


Pisałam ostatnio na fanpagu, że zostałam wybrana do 'zaszczytnego grona testerek' Wild Argan z TBS. Wszystko dlatego, że chciałam zobaczyć poczynania samej firmy i agencji FaceAd po roku od MIODOWEJ AFERY, o której pisałam na Aferkowie. Wiele z Was na pewno pamięta sytuację z wyciekiem danych, trochę nieudolne stanowisko firmy, wiele żalów i dociekań blogerek, a potem jeszcze zamieszanie z 2 etapem konkursu. Zobowiązałam się do recenzji masełka, więc takowe będzie...

piątek, 25 lipca 2014

PLEBISCYT NA NAJPIĘKNIEJSZE USTA - CZYLI JAK NIE ORGANIZOWAĆ KONKURSÓW

12 komentarzy :

Jestem zapalonym konkursowiczem, zupełnie się tego nie wstydzę. Bardziej twierdzę, że to nawet nie tyle kwestia szczęścia, a nieograniczonych i niczym nie skrępowanych pokładów kreatywności i pomysłowości. W sieci roi się od konkursów, a ja co rusz wymyślam nowe zgłoszenia. Na pewno kojarzycie stronę/firmę/magazyn/portal Face&Look zajmującą się kwestiami urodowmyi, modowymi, tworząca własne boxy z kosmetykami, gazeta, gazetka, kiedyś nawet rozdawali jakieś doborcie/próbki w sklepach.

czwartek, 17 lipca 2014

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNE RAY BAN WAYFARER CZ. 2

10 komentarzy :


Post z demaskowaniem podróbek Ray Banów na blogu to moja mała żyła złota. Google pięknie wypozycjonowało mi posta, tuż za oficjalną stroną międzynarodowej grupy Luxottica. Widzę też, że w miarę nastania ciepłych dni, zbliżających się urlopów statystyki bloga rosną aż do nieba, a to co głównie sprowadza UU to nieszczęsne RB. Bardzo często dostaję od Was maile, setki komentarzy dotyczące rozpoznania okularów. W poprzednim poście nie udało mi się zawrzeć wszystkich informacji dotyczących wyboru oryginalnych RB, mam nadzieję więc, że ten post będzie uzupełnieniem poprzedniego i tak jak tamten okaże się pomocy.

poniedziałek, 14 lipca 2014

POSZŁAM Z TORBAMI, ALE WRÓCIŁAM - SKLEPOWE ZDOBYCZE #1

12 komentarzy :


Stało się dość modne pokazywanie swoich zakupów na blogach i Instagramie. Nie uważam tego wcale za formę przechwałek, jestem wręcz wdzięczna publikującym, bo zawsze można coś podpatrzyć, a co za tym idzie zrobić deale życia za grosze. Uwielbiam Wasze posty z nowościami ciuchowymi, kosmetycznymi, może więc i moje przypadną Wam do gustu.

sobota, 12 lipca 2014

ZGARNIJ WAKACYJNEGO GIFTPAKA!

14 komentarzy :No cześć, cześć! Dawno nic nie rozdawał na blogu. Jestem właśnie na etapie końcowym ustalania koncepcji mojego nowego pokoju - postanowiłam wreszcie porzucić nieudolne próby doprowadzenia mojego centrum dowodzenia do jakiegoś względnego porządku i zabrać się za wszystko od zupełnych podstaw. Tak więc niedługo czeka mnie malowanie i generalna metamorfoza pokoju. Pozbędę się wreszcie różowych, słitaśych dodatków, pozostałości po fascynacji stylem emo i rockiem. Nie przedłużając - moje porządki to też szansa dla Was na zgarnięcie wakacyjnego giftpaka!

wtorek, 8 lipca 2014

SHOCK-UJĄCY TUSZ OD COLLISTAR

12 komentarzy :


Zastanawiam się co u Was... Bo ja wpadłam wakacyjny wir serialowy. Codziennie połykam kilka kolejnych odcinków Prison Breaka, zarywam noce, a Maniek dba o to, żebym i tak wstawał wcześnie rano. Zaraz miną dwa tygodnie lenistwa i błogości, ale w najbliższych dniach wrzucę na bloga obowiązkową listę TO DO w wakacje, a przynajmniej taką, którą ja chcę zrealizować. Liczę na małe wsparcie z Waszej strony. Dziś jednak kilka słów o mascarze od Collistar (dostępna w Douglasie).
Patrycja Kierońska
^