marca 01, 2015

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - LUTY


...w lutym

Tytułem wstępu... Comiesięcznym zestawieniom linków godnych polecenia stuknął rok. W archiwum bloga znajdziecie już 12 unikatowych wpisów i 120 linków godnych polecenia. Aby wizualnie pomóc w rozróżnieniu wpisów o takich samych tytułach jest nowa grafika. Nie przedłużając... zapraszam!

1. Krótki materiał o tym, że dieta bezglutenowa u osób bez celiaki jest bezpodstawna i zamiast wpływać pozytywnie wręcz szkodzi. Wielbiciele makaronów łączmy się!
2. Idzie wiosna, idzie lato, a ja z niecierpliwością czekam na otwarcie przydrożnych budek z lodami. A jakby tak do tego obok postawili tego pana to bym się nie obraziła.
3. Hiszpańskie widoki - żywe przykłady tego jak szybko zmienia się struktura urbanistyczna. Tylko nie wiem czy uśmiechać się czy płakać?
4. Świetny poradnik od Króliczka - jak zostać copywriterem? Wiele przydatnych wskazówek i linków.
5. Ostatnio bardzo popularne - 27 powodów, dla których nigdy nie powinieneś odwiedzić Polski. W zupełności się ze wszystkimi zgadzam!
6. Żywy PacMan, takie cuda, genialny viral, genialna reklama!
7. Blog godny polecenia - jak się okazuje 15-latkowie to nie tylko upierdliwa gimbaza, ale i ludzie myślący i mający coś ciekawego do powiedzenia.
8. Adobe, które udostępnia swoje najlepsze programy za darmo - wystarczy jedynie dokonać rejestracji. Ja już mam Illustratora, będę coś tworzyć!
9. NaTemat bardzo na temat, czyli komentarz do absurdalnego scenariusza Szkoły. Widzieliście odcinek z magiczną krwią?
10. Do tego w zasadzie nie mam komentarza, ale mnie rozbawiło. Może więc i Was rozśmieszy, enjoy!

JEŚLI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN POST KONIECZNIE ZAJRZYJ TEŻ DO INNEJ CZĘŚCI LINKÓW GODNYCH POLECENIA:
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12


Udanej niedzieli!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje