marca 28, 2015

WIOSENNE ROZDANIE


Idą Święta! Znowu. Dopiero co były. Czas leci na łeb, na szyję, więc przyszła pora, żeby i kogoś uszczęśliwić. Dary losu piętrzą mi się w domu, ale zrobiłam wstępną selekcję. Jest kilka perełek, które wzięłam w obroty i testuję z zamiarem podzielenia się rzetelnymi trzema groszami. Wszystkiego jest jednak tak dużo, że chyba jednak potrzebuje pomocnika...
A, że zielono jest dookoła (okej, okej, u mnie też dziś leje i zimno) to i rozdanie będzie zielone. Niech będzie wiosennie i radośnie. Bierzecie udział między 28.03, a 18.04. Losować nie będziemy. Zwycięzcą zostanie osoba z numerkiem, które będzie jednocześnie wynikiem ułożonego przez Was przy zgłoszeniach równania. Przykładowo: Basia zaczyna od +20, Kasia -8, Marta /3, a Jola x2. Wychodzi z tego 20-8 = 12, 12/3 =4, a 4x2=8.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wynik może wyjść większy niż ilość uczestników. W tym przypadku zsumuję poszczególne liczby. Np. przy 300 uczestnikach i końcowym wyniku 7251 wychodzi 7+2+5+1= 15. Liczby dziesiętne zaokrąglamy w górę. To tak dla odmiany i urozmaicenia.

Warunek jest jeden i wszystkim dobrze znany - musisz być publicznym obserwatorem bloga. Jeśli macie ochotę podzielić się informacjami o konkursie - feel free to do it.

No to powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje