kwietnia 22, 2015

WYNIKI WIOSENNEGO ROZDANIA I PRÓŚB KILKA


Ogromnie się cieszę, że tak wielu z Was do gustu przypadły reguły rozdania. W zasadzie każda z biorących w nim udział osób przez chwilę trzymała los w swoich rękach i mogła sprawić, że powyższy zestaw trafi właśnie do niej. Pozwolę sobie jednak na małą uwagę. To rozdanie uświadomiło mi, jak wiele osób czyta zasady, a ile je "czyta". Poniżej załączam screen dotyczący tego, o czym właśnie mówię. Okej, być może nie wyjaśniłam zasad precyzyjnie, ale... jednak większość osób wypełniła zgłoszenie perfekcyjnie, więc co jest grane?

Nie przedłużając, oświadczam, iż w rozdaniu wzięło udział 106 osób (tak 106, nie 107. L.p 1 to nazwy kolumn). Działania uczestników, czy raczej uczestniczek, które nie zrozumiały do końca zasad pomijałam, choć nie wykluczałam z rozdania - wszak też miały swój wkład.


Szczęśliwym numerkiem okazał się... -289,2409989. Yay! Zaokrąglamy w dół: -289. Liczba przeciwna: 289. Uczestnika o numerze 289 brak, więc 2+8+9 = 19. Szczęśliwą zwyciężczynią jest...


Nie zdziwię się, jeśli zaraz w komentarzu odezwie się ktoś, kto zacznie kwestionować "A dlaczego zaznaczyłaś 20, skoro wygrał 19?". A może jednak... nikt się nie pogrąży, haha.
Gratuluję Pani Lecter! Zabawna sytuacja. Gdyby jednak zamiast zera pojawiłaby się liczba, chyba by Pani nie wygrała! :) Poproszę na maila dane (imię, nazwisko, telefon, preferowany Paczkomat).

Resztę, póki już tu do mnie zawitała i może jakimś sposobem doczytała do końca, bardzo proszę o pomoc przy pisaniu licencjata. Męczę się okrutnie, a dwa rozdziały teoretyczne ciągną się jak... śpiki, flaki? Nudne to i straszne, otwarte mam 4 książki na raz i słownik synonimów. Bo przecież jakbym własną teorię wymyślała to by dopiero było. Nie mniej, niedługo mam zamiar przejść do rozdziału praktycznego i podsumować wyniki przygotowanych ankiet.

Jeśli więc jesteś:

CZYTELNIKIEM BLOGA/BLOGÓW - proszę, proszę, proszę wypełnij ankietę
BLOGEREM - PISZESZ BLOGA - proszę, błagam wypełnij ankietę
FIRMĄ, AGENCJĄ REKLAMOWĄ I WSPÓŁPRACUJESZ Z BLOGARAMI - błagam, błagam o TU

A jak jesteś... człowiekiem orkiestrą wypełnij proszę wszystkie ankiety z różnych perspektyw, obiecuję, że jeśli wszystko gładko pójdzie i będę mogła sobie machnąć lic. przed imieniem i nazwiskiem, to ładnie Wam wszystko podsumuję i zamieszczę na blogasku do wglądu.

Proszę? :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje