sobota, 28 lutego 2015

CZYM JEST 'CZYSTY STOLIK'?

Brak komentarzy :


W związku z moim ostatnim postem dotyczącym nieustannej niewiedzy związanej z moim dalszym bytem, dziś będzie post - odskocznia. Taki z poklaskiem dla tych, którym się udało i którym wróżę duży sukces.

środa, 25 lutego 2015

MEDIOLAN CZ. II - MIEJSCA WARTE ODWIEDZENIA

Brak komentarzy :


Ten post zawiera dużo zdjęć. Decydując się na przejrzenie go w całości narażasz swoje oczy na piękne widoki, a serce na stan zagrożenia zakochaniem w Italii. Bo skoro było już o Mediolanie praktycznie, to pozostało opowiedzieć o nim od strony turystycznej. Co więc warto zobaczyć w europejskiej stolicy mody?

niedziela, 22 lutego 2015

MEDIOLAN CZ. I - TRANSPORT, NOCLEG, JEDZENIE

1 komentarz :


Minęło już kilka dni od powrotu z Mediolanu, a ja znalazłam chwile żeby spisać pierwszą część praktycznego (mam nadzieję) poradnika. Myślę, ze ten post będzie małą skarbnicą wiedzy dla wszystkich planujących podróż do europejskiej stolicy mody, a innych być może zachęci do takich weekendowych wypadów.

sobota, 14 lutego 2015

JAK SPALIĆ 5000 KCAL W 5 MINUT?

2 komentarze :


To cudowny sposób. Technika jedyna w swoim rodzaju dająca ogromne efekty od razu po zastosowaniu. Każdy, bez większych wyjątków jest w stanie wygospodarować 5 minut w ciągu dnia na to jedno małe ćwiczenie...

poniedziałek, 9 lutego 2015

POSESYJNY NEW'S CORNER #3

Brak komentarzy :


Niech będzie, że to trochę zapchaj dziura na blogu. Dziś zdałam ostatni egzamin w sesji, więc na głębsze tematy nie pora, a New's Corner na luzie akurat będzie jak znalazł. Zastanawiałam się, co Wam pokazać tym razem, a że z zakupami jakoś nie poszalałam tym większe wyzwanie...

czwartek, 5 lutego 2015

'TO NIE KSIĄŻKA' KERI SMITH - KOLEJNY HIT?

Brak komentarzy :


Gadżeciara ze mnie. Wszystko co pojawia się nowego i nie nadwyręża w większy sposób mojego studenckiego budżetu prędzej czy później musi trafić w moje ręce. Post o 'Zniszcz Ten Dziennik' spotkał się z dużą aprobatą czytelników (ubolewam, że głównie wśród gimbazy), więc nie pozostało mi nic innego jak ulec namową kilkunastu maili z prośbą o krótki overview.

środa, 4 lutego 2015

NO I CO DALEJ?

Brak komentarzy :


Ten tekst to jeden z tych, które pakuję do swojej wirtualnej szufladki. Napisany jakiś czas temu, mimo upływu czasu ciągle aktualny. Po przeczytaniu samej sobie wiele razy wreszcie kopnął go zaszczyt "zdatnych do publikacji". Nie ma obrazków, jest za to tekst. Choć jeśli z Waszą wyobraźnią nie jest źle to może i jakieś obrazy się pojawią. Po cichu na to liczę.
Patrycja Kierońska
^