piątek, 29 maja 2015

CZARNE MYDŁO - JAK I PO CO STOSOWAĆ?

Brak komentarzy :


Kiedy sama po raz pierwszy spotkałam się z czarnym mydłem, nie wiedziałam ani jak go użyć, ani po co, a sam jego wygląd nie zachęcał do zgłębiania naszej znajomości. Kiedy przy kolejnych blogerskich spotkaniach zaczęłam być zasypywana czarnym mydłem w najróżniejszej postaci, postanowiłam poeksperymentować, a dziś spisać Wam moje uwagi dotyczące każdego rodzaju Savon Noir.

wtorek, 26 maja 2015

LETNIA WISHLISTA

Brak komentarzy :

 

Czas leci jak szalony. Dopiero co publikowałam wishlistę zimową, dopiero był marzec, a już czai się czerwiec. Dużo się dzieje. Na uczelni, w Krakowie, u mnie, w ogóle. Ciągle piszę. Niestety nie tu. Bawię się w content, do tego licencjat, miliony zaliczeniowych prac z różnych przedmiotów. Korzystając z jednej z nielicznych chwil krótkiego chillu wrzucam Wam chciejstwa na lato.

poniedziałek, 18 maja 2015

JAK WYBRAĆ PERFUMY DLA MAMY? SPRAWDŹ!

Brak komentarzy :

26 maja już niedługo. Kojarzycie w ogóle tę datę? Pytam pro forma, bo znam przypadki osób (okej, najczęściej są to mężczyźni), którzy prześpią, zapomną, przypomną na chwilę, wspomną itd. Dziś 18 maja i choć poniedziałek to może nie koniecznie najlepszy termin na wrzucanie nowego posta, zwłaszcza kiedy pogoda na zewnątrz jest taka, a nie inna, ale spróbuję.

czwartek, 14 maja 2015

JESTEŚ PIĘKNA! - SPOTKANIE Z NOWĄ MARKĄ DOUGLAS

Brak komentarzy :


Cudownie spędziłam miniony piątek i sobotę, zdecydowanie macie prawo mi zazdrościć. Wzięłam TŻ pod pachę i ruszyłam na podbój podkarpackiej stolicy. Śledzisz mnie na Instagramie? To w takim razie wiesz, że na zaproszenie Balbiny i firmy Douglas miałam możliwość i ogromną przyjemność uczestniczyć w prezentacji najnowszej, makijażowej marki turkusowej perfumerii.

wtorek, 12 maja 2015

PRZEPIS NA CZEKOLADOWO-WIŚNIOWĄ... KĄPIEL

Brak komentarzy :


Kiedy je zobaczyłam w pierwszym momencie pomyślałam: "No fajnie, któraś z firm postanowiła nam umilić spotkanie. Pójdzie trochę w tyłek, ale co tam! Tylko czemu wrzuciła to razem z kosmetykami" Zaczęłam mieć naprawdę dużą ochotę na tort z wiśniami. Jakie było moje rozczarowanie, kiedy...

wtorek, 5 maja 2015

ŻELE DO TWARZY OD SYLVECO - KTÓRY LEPSZY?

Brak komentarzy :

Po ostatnim spotkaniu blogerek w Nowym Sączu wpadły do mnie dwa gagatki. U mnie z żelami jest sprawa ciężka - nie znalazłam jeszcze tego jedynego i w zasadzie po jednym użyciu jestem w stanie stwierdzić czy coś z tego będzie, czy trzeba szukać dalej. Ale to już o mnie wiecie... Zobaczcie w takim razie co myślę o Sylveco.
Patrycja Kierońska
^