wtorek, 30 czerwca 2015

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - CZERWIEC

Brak komentarzy :

poniedziałek, 29 czerwca 2015

INNOWACYJNY ZMYWACZ DO PAZNOKCI

Brak komentarzy :


Jestem gadżeciarą. Od zawsze byłam. Lubię wszystko co nowe, ładne, fajne, przydatne i świecące. To po części domena kobiet. Chodźcie więc zobaczyć, co przygotowałam dla Was tym razem. Wynalazek pewnie jest tak taki zupełnie nowy, nowiutki, ale w moim mieszkaniu zagościł po raz pierwszy. Może i wpadnie do Ciebie?

piątek, 26 czerwca 2015

CZY TWÓJ MÓZG BYWA SZCZĘŚLIWY?

Brak komentarzy :

szczęśliwy umysł

Syndrom szczęśliwego mózgu. Wiesz co to? Ja też nie. Definicji nie znajdziesz w żadnej literaturze powszechnej, w tej mniej znanej też nie. Być może wcale nie ma takiego pojęcia i sama wykreowałam je w swoim małym mózgu na potrzeby tego wpisu. Choć realnie nie istnieje, to jestem pewna, że spotykasz się z nim od czasu do czasu. 

sobota, 20 czerwca 2015

RÓŻNICA WIEKU MIĘDZY RODZEŃSTWEM - JAKA NAJLEPSZA?

Brak komentarzy :

rodzeństwo - różnica wieku
Ten temat wziął się u mnie ot tak. Po ostatnim wtorkowym spotkaniu na BloSilesia stwierdziłam, że czuję potrzebę pisania o czymś innym, może bardziej przyziemnym, prostym, a zarazem chwytliwym. O tym, co mnie dotyczy, co chce powiedzieć i o kwestiach, w których mogę mieć czasem rację. Przejrzałam wątki dotyczące różnic w wieku rodzeństwa też tak z głupa, bo gdzieś mi na wizażu wyskoczył i zapragnęłam sprawę skomentować z punktu widzenia najstarszej z rodzeństwa.

środa, 17 czerwca 2015

#DARYLOSU DO WZIĘCIA!

Brak komentarzy :


Musicie i wybaczyć ten zastój na blogu. Ale sesja, praca, uczelnia, praca, no i ładna pogoda sprawiły, ze nie mam czasu, ochoty, chęci na cokolwiek co związane jest z komputerem. Żeby jakoś to wynagrodzić zapraszam po dary losu.

wtorek, 9 czerwca 2015

RZĘSY Z EFEKTEM BOOM OD DOUGLAS

Brak komentarzy :


Z uśmiechem patrzę w przyszłość. Sięgam już połówki przyszłego tygodnia, kiedy to uczelnia przestanie być moim ogranicznikiem, a ja odzyskam pełną swobodę by robić to, co faktycznie sprawia mi frajdę. Dla oderwania od tych ciągłych lifestylowych postów wrzucam Wam dziś opinię o mascarze z Douglasa. Mały przedsmak tego, co Was czeka mogliście zobaczyć na fanpagu... Teraz macie też okazję przeczytać...

sobota, 6 czerwca 2015

TOP 5 WAKACYJNYCH SUKIENEK

Brak komentarzy :


Lato za pasem. Każda cześć mojego ciała już rwie się do słońca, ale wewnętrzne racjonalne alter ego drze się "sesja, sesja". Ale już niedługo, jeszcze chwila, jeszcze moment. Dla wyszarpnięcia się ze szpon nauki postanowiłam pokazać Wam dziś moje typy na wakacyjne sukienki. Tylko ostrzegam... niektóre są tak przeraźlwie piękne, że... nadszarpniecie portfela.
Patrycja Kierońska
^