środa, 28 października 2015

JAK WIDZĘ JESIEŃ?

Brak komentarzy :


Jesień to taki czas pełen zadumy i refleksji. To pora roku, która najbardziej ze wszystkich przypomina mi o upływie czasu, o przemijaniu. To jesienią zawsze łapie mnie przejściowy dołek. Liście lecą, lata lecą i choć chce mi się zrobić zrobić coś wielkiego, przełomowego to... mi się nie chce.

wtorek, 27 października 2015

20 FAKTÓW O MNIE + KONKURS

Brak komentarzy :


Bardzo, bardzo lubię poznawać autorów czytywanych przeze mnie blogów. Historia każdego z nas to czasem wręcz scenariusz na dobrą książkę. Po prawie 3 latach blogowania chcę Wam powiedzieć coś o sobie. A dodatkowo mam dla Was mini konkurs! 

wtorek, 20 października 2015

W KOLEJCE DO LIDLA...

Brak komentarzy :


Polak Polakowi wilkiem. Baba z Lidla babie z Lidla łokciem, a ja stoję w tłumie, zerkam, patrzę i się tak zastanawiam. Polandia Cebulandia w natarciu przed sklepem, czujka z automatycznych drzwi miga jak szalona, a u faceta po lewej aparat w telefonie w pełnej gotowości. W środku tego wariackiego tłumu... ja.

piątek, 16 października 2015

JAK ZAROBIĆ NA BLOGU?

Brak komentarzy :


To nieprawda, że blogerzy zakładają blogi tylko po to, aby trzepać kasę na naiwnych czytelnikach. W pisaniu, czy to na bloga, czy do gazety, czy gdziekolwiek indziej liczy się pasja i lekkość pióra. Jako główną motywację, pobudkę do wykreowania swojego wirtualnego pamiętnika wielu mi znajomych blogerów skłoniła... pasja. A o pieniądzach... pomyśleli przy okazji.

niedziela, 11 października 2015

JAK SIĘ MIESZKA W WIEŻOWCU?

Brak komentarzy :

"Wow! Jaki widok!", "To pewnie siedzisz sobie z herbatką i tak oglądasz wszystko z góry" - tego typu teksty słyszę bardzo często. Nic dziwnego, skoro od urodzenia podziwiam świat z 9-ego piętra wielkiej płyty. Jak się mieszka na wysokościach? Jakie są plusy, a jakie minusy? Wpadajcie, czytajcie, komentujcie...

wtorek, 6 października 2015

JESIENNA GARDEROBA - CZEGO NIE MOŻE W NIEJ ZABRAKNĄĆ?

Brak komentarzy :


Lubię jesień - w zasadzie czemu nie? Jest porą roku, która przygotowuje mnie na nadejście najgorszego - zimy. Jest porą, która wymaga ode mnie dokładnego przeglądu szafy i wyjęcia na wierzch sterty ciepłych rzeczy.

sobota, 3 października 2015

IKOO - SZCZOTKA DO WŁOSÓW. LEPSZA NIŻ TANGLE TEEZER?

Brak komentarzy :


Wydawało mi się, po skompletowaniu wszystkich dostępnych modeli Tangle Teezer, że lepszych szczotek już nigdy nie znajdę.  Choć deficyt przyrządów do włosów mi nie doskwiera skusiłam się na nowość oferowaną w jednym z pudełek Programu Nowości Rossmanna - nową szczotkę Ikoo Metalic Cherry.
Patrycja Kierońska
^