O PIENIĄDZACH, WIERZE I ZAANGAŻOWANIU - SMOK BLOG #3

listopada 29, 2015

O PIENIĄDZACH, WIERZE I ZAANGAŻOWANIU - SMOK BLOG #3


Przypominacie sobie taki wpis 'Rób to, co kochasz?'. Przeczytałam go przed chwilą ponownie i stwierdziłam, że mimo upływu czasu moje myślenie nie wiele się zmieniło. Gdzieś po drodze nie dostałam się na studia, założyłam własny biznes ze znajomymi, ciągle pracowałam jako content marketer, a te wszystkie doświadczenia złożyły się na stwierdzenie...
NEW'S CORNER #7 - ZIMOWE PRZYGOTOWANIA

listopada 24, 2015

NEW'S CORNER #7 - ZIMOWE PRZYGOTOWANIA


A cześć! Już jakiś czas nie pisałam o nowościach. Tak się składa, że ubiegłe miesiące obfitowały w zakupy i blogerskie #darylosu. Wierzę, że każdy wpis z tego cyklu jest dla Was inspiracją - niesamowicie się cieszę, kiedy piszecie mi, że z mojego polecenia decydujecie się na zakup tego czy tamtego.
I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ...

listopada 20, 2015

I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ...


Cieszę się, że do siebie wróciliśmy. Brzmi co najmniej jak come back po długim rozstaniu. W offtopicu do postów kosmetycznych i lifestylowych spisałam kilka linijek ostatnich przemyśleń. Jako kontynuacja patowych czytadeł dziś kilka słów o konkursie na przyjaciółkę i moich zmaganiach z trudnymi relacjami. 
JESIENNE NOWOŚCI Z SHEIN I ROMWE

listopada 14, 2015

JESIENNE NOWOŚCI Z SHEIN I ROMWE


A oto i pierwszy post pod domeną patabloguje.pl. Mówią, że ktoś się nie cofa o krok nigdy nie idzie na przód. Kreowanie dwóch odrębnych marek mocno mnie uwierało. Wszystkie moje kanały w social mediach nawiązywały do 'Pata bloguje', ale z tym 'clumsywords' to nie wiem co mi do głowy strzeliło....
JAK ZROBIĆ SWETERKOWE PAZNOKCIE?

listopada 11, 2015

JAK ZROBIĆ SWETERKOWE PAZNOKCIE?


Nie wiem jak jest u Was, ale moje pierwsze skojarzenie na hasło: jesień, to poza liśćmi... sweterki! A skoro wyprzedaże trwają, sweterkowe kubki w Biedronce już były, to co powiecie na sweterki na paznokciach? To mój pierwszy raz, bądźcie wyrozumiali!

MEET BEAUTY 2015 W MILIONIE HASHTAGÓW

listopada 05, 2015

MEET BEAUTY 2015 W MILIONIE HASHTAGÓWZabierałam się za tę relację ponad tydzień. Z początku chciałam pisać wszystko na gorąco, chwilę po, w zasadzie już w pociągu, w drodze powrotnej mnie korciło. Ale poczekałam, ochłonęłam, zobaczyłam jak się sprawy potoczą, co napiszą inni. W konwencji podobnej do Blogowigilii zapraszam Was na TBT o dwa tygodnie.
Copyright © 2017 Pata bloguje