poniedziałek, 25 stycznia 2016

20 FAKTÓW O MNIE C.D

Brak komentarzy :


Luźny post w mniej luźnym dla mnie okresie czasu. Wiecie... z lewej czeka na mnie filozofia, po prawej spogląda ekonomia, w torbie czają się notatki ze statystyki, więc... nie mogłam zostawić Was bez czegoś nowego. Zatem... może poznamy się jeszcze lepiej?

niedziela, 17 stycznia 2016

HYBRYDY SEMILAC 001, 047, 037, 071, 134

Brak komentarzy :


Moje paznokcie chyba robią furorę. To zabawne, bo nigdy nie pomyślałabym, że mogę tak wkręcić się w hybrydy i że... to co stworzę będzie podobać się nie tylko mi. Ostatnio, kiedy podsumowywałam rok 2015 na Instagramie pod względem zaangażowania, liczby likeów i komentarzy wyszło, że 6 z 9 najlepszych zdjęć to właśnie... hybrydy.

wtorek, 12 stycznia 2016

PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN CZ. 2

Brak komentarzy :Tęskniliście? Powiedzcie, że tak... Bo ja bardzo! Mój 2016 wcale nie zaczął się dobrze! Liczne zawirowanie i poczucie ciążącej nade mną sesji sprawiły, że planowanie i organizację szlag trafił. Nie lubię nie mieć kontroli nad tym, co się dzieje w moim otoczeniu. Korzystając z krótkiej chwili wrzucam Wam więc kontynuację cyklu o Programie Nowości. Taka odskocznia!

wtorek, 5 stycznia 2016

WIBO NEUTRAL EYESHADOW PALETTE - SWATCHE

Brak komentarzy :


Bycie członkiem Programu Nowości Rossmanna wiążę się z wieloma niespodziankami i przywilejami. Nie powiem, bardzo miłymi. W czerwonych pudełkach znajduję produkty, których jeszcze nie ma na polskich, sklepowych półkach. Jako jedna z pierwszych mam okazję zmacać, obwąchać i rozpracować każdą z nowości. Jak myślisz, co powiem Ci o nowej paletce Neutral od Wibo?
Patrycja Kierońska
^