środa, 24 lutego 2016

CZYM ZROBIĆ WZORKI NA HYBRYDACH? - OMBRE, NAKLEJKI WODNE, EFEKT SYRENKI, STEMPLE

Brak komentarzy :


Sądząc po statystykach bloga, większość z Was trafia tu w poszukiwaniu sposobów na urozmaicenie swojego codziennego manicure. Niezależnie czy wykonujecie hybrydy czy malujecie paznokcie zwykłym lakierem zastanawiacie się czego użyć, aby Wasze dłonie wyglądały jeszcze efektowniej. Dziś cztery, banalne sposoby na to jak upiększyć swoje paznokcie.

sobota, 20 lutego 2016

3 FILMY NA BABSKI WIECZÓR

Brak komentarzy :


Są czasem takie dni... podobne do dzisiejszego - szaro, buro, leje, sypie, a Guaranax coś nie chce zaskoczyć. Najchętniej otuliłabym się ciepłym kocem i urządziła sobie porządny maraton filmowy. Nie mam jednak ochoty na samotność, towarzystwo faceta też mi nie odpowiada. Dzwonię więc po moją drugą damską połówkę i razem... z paczką porządnych lodów wegetujemy przed monitorem...

poniedziałek, 15 lutego 2016

BAZA WITAMINOWA SEMILAC - CZYM RÓŻNI SIĘ OD ZWYKŁEJ?

Brak komentarzy :


No dzień dobry, dzień dobry! Ja już po sesji! Notatki pochowane, umysł zresetowany, mogę pracować. Z nową werwą i masą zapału. Zaplanowałam właśnie jakieś 20 postów na blogu - bądźcie dumni! Będzie regularniej i częściej. Dziś znowu o hybrydach! A dokładniej o bazie witaminowej Semilac.

wtorek, 9 lutego 2016

5 WALENTYNKOWYCH WZORÓW NA PAZNOKCIE

Brak komentarzy :


Dziewczyny! Gotowe na walentynki? Nie chcę absolutnie nikogo uprzedzać do tego dnia, ale uważam, że kochać powinno się cały rok, a nie od święta. Nie mniej, postanowiłam we współpracy z marką Semilac przygotować dla Was kilka wzorów na paznokcie, których wykonanie nie wymaga absolutnie żadnych wyjątkowych zdolności, ani przyrządów. Co Wy na to?

sobota, 6 lutego 2016

DRUGIE KOTY ZA PŁOTY...

Brak komentarzy :


Tak jak pisałam ostatnio - sesja zbiera swoje żniwo. Nieprzespane ze stresu noce, monotonne dni spędzone w zadrukowanych kartkach papieru, wszystko po to, aby przez godzine dawać upust swojej znikomej i wybiórczej wiedzy, a potem... zapomnieć. Studia... Mam dla Was kilka wewnętrznych przemyśleń, które powstały jako odskocznia. Od sesji właśnie.
Patrycja Kierońska
^