czwartek, 28 lipca 2016

PAZNOKCIE OMBRE KROK PO KROKU

Brak komentarzy :


Cześć lakieromaniaczki, cześć wielbicielki hybryd! Mam dziś dla Was bardzo szybki i przede wszystkim bardzo prosty tutorial związany z paznokciami ombre. Podejrzewam, że większość z Was wie jak wykonać tego typu zdobienie, ale odpowiem na kilka pytań z nim związanych, które być może Was nurtują.

środa, 20 lipca 2016

NEW'S CORNER #8 - PAZNOKCIOWE ALIEXPRESS

Brak komentarzy :


Stęskniliście się za New's Cornerem? Pewnie zastanawiacie się gdzie podziały się posty? Nie, niestety nie przestałam kupować, ale... zaczęłam kupować taniej i wróciłam trochę do konkursów. Ostatnio przeglądnęłam statystyki bloga i zauważyłam, że sporo Was odwiedza mnie głównie że względu na posty paznokciowe. Jesteście więc ciekawi co ostatnio pojawiło się w moim kuferku kosmetycznym? Chcecie dowiedzieć się jak zapłaciłam za 10 lakierów do hybryd lekko ponad 0,50$? Ha!

niedziela, 17 lipca 2016

OWCA - TWOJE CENTRUM PIĘKNA W KATOWICACH

Brak komentarzy :


Pamiętacie Monikę, która wykonywała mi manicure hybrydowy w sieci perfumerii Sephora? Wspominałam o tym TUTAJ. Tak się składa, że razem z Martyną dziewczyny otworzyły i już całkiem nieźle rozkręciły swój własny biznes. Owca - Twoje Centrum Piękna. Zaintrygowała Was nazwa? Pewnie chcecie wiedzieć dlaczego akurat Owca? Odpowiedź jest bardzo prosta...

niedziela, 10 lipca 2016

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNY ZEGAREK DANIEL WELLINGTON?

Brak komentarzy :

daniel wellington zegarek

Pamiętacie post dotyczący rozpoznawania podróbek Ray Banów? Jak co roku, w okresie wakacyjnym notuje absurdalną oglądalność. Pomyślałam więc, że możecie być zainteresowani kontynuacją cyklu "Nie daj się zrobić w balona" i stworzyłam opis odróżniania podróbek zegarków Daniela Wellingtona.

niedziela, 3 lipca 2016

BLOG CONFERENCE POZNAŃ 2016 W MILIONIE HASHTAGÓW

Brak komentarzy :


Cały miesiąc mnie nie było. Ale już wracam, krok po kroku, literka za literką... Będzie dużo nowości, nowych tekstów, małych i dużych zmian. Muszę Wam się przyznać, że czerwiec był dla mnie czasem wegetacji - od egzaminu do egzaminu, pomiędzy nerwowymi poszukiwaniami nowego mieszkania, a robieniem wszystkiego innego. Wracam... i muszę Wam opowiedzieć o...
Patrycja Kierońska
^