września 14, 2017

SWETEREK NA PAZNOKCIACH - 10 PROPOZYCJI JESIENNEGO ZDOBIENIA

jesienne paznokcie

Ostatnio, kiedy w Krakowie odwiedziła mnie Ania malowałam pierwszy w tym sezonie sweterek na jej paznokciach. W trakcie moich hybrydowych zabaw zrobiłyśmy live, a kiedy padło pytanie o to jak ten wzór wykonać od razu przypomniałam sobie o moim starym wpisie.

Zaczęłam wtedy w duchu narzekać na to, że zdjęcie we wpisie już nie nie satysfakcjonują, ale wprost pokazują mi jak rozwinęłam siebie i swoje jako takie zdolności manualne. Mijają 2 lata, ja nie straciłam zapału do tworzenia coraz to nowych zdobień, świat lakierów hybrydowych się rozszerza, a niekwestionowanym hitem jesieni nadal pozostaje... sweterek.

knitted wzorek
paznokcie sweterek

Korzystając z wolnej niedzieli postanowiłam przygotować dla Was 10 sweterkowych zdobień, które może zainspirują Was do stworzenia własnych wzorów na paznokciach. Do tego celu wykorzystałam także 10 kolorów lakierów hybrydowych Semilac, które moim zdaniem niezmiennie będą hitem tegorocznej jesieni.

JAK ZROBIĆ SWETEREK?

To już dokładnie tłumaczyłam we wpisie ze sweterkowym tutorialem, ale jeśli ktoś potrzebuje szybkiej informacji tu i teraz to przypominam - wystarczy pędzelek/sonda/patyczek, matowy top (z nim wygląda najlepiej) i trochę cierpliwości. Na pomalowanym paznokciu rysujecie wzór, a potem powtarzacie go jeszcze raz i jeszcze raz, żeby stworzyć coś na kształt zdobienia 3d, na koniec pokrywacie bardzo cienką warstwą topu. 

Czasem możecie spotkać się z tym, że gotowy wzór dziewczyny posypują akrylem w proszku i dopiero utwardzają - dla mnie wygląda to trochę "rozciapanie" i zdecydowanie wolę precyzyjne linie.

wzory sweterek
sweterkowe paznokcie

10 JESIENNYCH PROPOZYCJI

Wśród moich typów na tegoroczną jesień nie mogło zabraknąć takich klasyków jak 071 Deep Red czy 083 Burgundy Wine. Dodałam także kilka nudziaków i szarości. Zwykle stworzenie stylizacji 3d wymagało od mnie nałożenia 3 warstw lakieru. Osobiście używałam dwóch pędzelków od Semilac - N 000-1 i N 004 oraz SemiHoldera, na który wylewałam po kropelce każdego koloru.

knitted nails
sweterkowe wzory
jak zrobić sweterek

Dajcie znać który wzór podoba Wam się najbardziej! Jeśli któreś ze zdobień szczególnie Wam się spodoba i będziecie wykonywać je na własnych paznokciach, to przy publikacji zdjęcia pamiętajcie o hasztagu #patainspiruje. Co miesiąc nagradzam najlepszą stylizację!


Też czujecie już nadchodzącą jesień?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje