stycznia 04, 2018

FOREO ESPADA, CZYLI PRZECIWTRĄDZIKOWY ZABIEG NIEBIESKIM ŚWIATŁEM. CZY TO DZIAŁA? - OPINIA PO 3 MIESIĄCACHespada foreo

Jeśli zaglądasz tu pierwszy raz, musisz wiedzieć o mnie jedną, ważną rzecz - jestem gadżeciarą! Uwielbiam otaczać się rzeczami, które mają ułatwić mi życie. Testowanie więc kolejnego cuda od marki Foreo - urządzenia Espada, które za pomocą niebieskiego światła eliminuje skutki trądziku było obowiązkiem na mojej gadżeciarskiej liście to-do.

Marka Foreo już niejednokrotnie pojawiła się na łamach bloga. Pisałam o tym jak odróżnić flasyfikat sławnej szczoteczki Luna Mini od oryginału, recenzowałam dużą Lunę 2, pokazywałam malutką Lunę Play, a także skrobnęłam co nieco o szczoteczce do zębów Issa. Po samych pozytywnych recenzjach było więc oczywiste, że w nowym urządzeniu pokładam ogromne nadzieje, bo jak dotąd marka ani razu mnie nie zawiodła.

jak działa foreo espada

CO TO JEST FOREO ESPADA I JAK DZIAŁA?


Nowe urządzenie od Foreo to pogromca trądziku. Wiele mówi się o tym, że lepiej zapobiegać niż potem leczyć i użerać się ze skutkami, ale na pewnych etapach życia (okres dojrzewania, problemy hormonalne) przeciwdziałanie pojawiającym się wypryskom nie jest skuteczne. Espada jest świetnym narzędziem do pracy w zaciszu własnego domu. Dzięki emisji niebieskiego światła i pulsacjom T-Sonic dociera do bakterii osadzonych głęboko pod powierzchnią skóry i łatwo je usuwa. Działa nie tylko na powstałe już zmiany skórne, ale także redukuje ryzyko nawrotów.

Jak to się dzieje? Sama nie do końca potrafię to zrozumieć, ale 415 nanometrów (1 nanometr = 109 m - sprawdziłam!) niebieskiego, ledowego światła wnika w skórę, a poprzez pulsacje rozprasza się w jej głębszych warstwach niszcząc bakterie i pobudzając mikrokrążenie krwi, które przyspiesza regenerację zniszczonych komórek skóry.

foreo espada na pryszczeefekty foreo espada

JAK UŻYWAĆ ESPADY?


Jak każde urządzenie od Foreo, tak i Espada jest banalna w użyciu. Wystarczy ją włączyć, wymierzyć za pomocą laserowego, czerwonego wskaźnika w skórnego nieprzyjaciela i przyłożyć do skóry. Dopiero wtedy, kiedy czujnik urządzenia zostanie zakryty, rozpocznie się emisja niebieskiego światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu Espada jest niezwykle precyzyjna, a my dbamy o bezpieczeństwo naszych oczu. Po rozpoczęciu emisji światła pulsacje stopniowo się nasilają i trwają przez 30 sekund. Po tym czasie światło przestaje świecić, a my musimy zmienić obszar naświetlania.

Urządzenie w zestawie posiada futerał oraz kabel (tak sam jak w przypadku pozostałych produktów). Używam go codziennie od 4 miesięcy i jeszcze ani razu nie musiałam go ładować.

jak działa espada od foreo
czy foreo espada działa?

CZY TO W OGÓLE DZIAŁA? - MOJA OPINIA I SPOSTRZEŻENIA


Szczerze mówiąc gdybym, zabrała się za podsumowania i pisanie tej recenzji miesiąc po rozpoczęciu zabawy z Espadą, napisałabym "Jestem rozczarowana, to nie działa, szkoda kasy". Ale po półtora miesiąca coś się zmieniło, a ja... zauważyłam to zupełnie przypadkiem. Miałam wybrać się w listopadzie na promocje do Rossmanna, ale zauważyłam, że zapas podkładów jeszcze nie zniknął, korektora mi nie brakuje. Wniosek był jeden - zużywam mniej! Wtedy dokładnie przyjrzałam się swojej cerze, która stała się bardziej jednolita, gładka i przebarwień było jakoś tak mniej.

Zaznaczam - od 4 miesięcy nie zmieniłam sposobu w jaki pielęgnuję swoją cerę. Wieczorne oczyszczanie z ulubionym żelem od AA, co jakiś czas krem nawilżający, raz od święta jakaś maska. Nic ponad to. A Espady używałam, bo wpisała się w moje rytuały - buzia, ząbki, odżywka do rzęs, Espada, lulu.

Foreo Espada nie wyeliminowała całkowicie trądziku, ale umówmy się... hormony, moja tarczyca, czy choćby pełen smogu Kraków - to czynniki zewnętrzne na które nie mam wpływu. Zauważyłam jednak różnicę w szybkości rozprawiania się ze zmianami skórnymi. Podskórne pryszcze... nie wychodziły, te, które się już pojawiły po kilku dniach się wysuszały i nie tworzyły ranek, a co więcej nie dawały mi powodu, żebym się nad nimi pastwiła.

espada jak działa
urządzenie na trądzik

Urządzenie dostępne jest na stronie Foreo i wcale nie jest tanie, ale przy wytrwałości, cierpliwości i regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Szczególnie dla nastolatków, którzy dojrzewają, a zależy im na nienagannej cerze.

Jak podoba Wam się nowa technologia Foreo? Miałyście okazję używać lub choć testować któreś z ich urządzeń? Marka mocno się rozwija i jestem niesamowicie ciekawa czym zaskoczy nas w przyszłości!Jak Wy walczycie z trądzikiem?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje