JESIENNA WISHLISTA

sierpnia 27, 2014

JESIENNA WISHLISTASiadłam z kubkiem gorącej herbaty na parapecie i wystawiłam twarz do słońca. Czuję już jesień. Zbliża się nieubłaganie, znowu zasypie mnie liśćmi i wpełznie ze swoim chłodem pod najgrubsze warstwy mojej garderoby. Brr... nie lubię zimna. Nic jednak tak nie poprawia nastroju jak zakupy, a że raczej ciekawi byliście na fanpagu mojej jesiennej wishlisty prezentuje największe chciejstwa sezonu.
JAK ŁATWO ZAROBIĆ W SIECI - 4 MIEJSCA, KTÓRE TRZEBA ZNAĆ

sierpnia 25, 2014

JAK ŁATWO ZAROBIĆ W SIECI - 4 MIEJSCA, KTÓRE TRZEBA ZNAĆ


Gdyby zastanowić się ile czasu spędzam w internecie załóżmy na tydzień - pewnie ogarnęłaby mnie czarna rozpacz. W zasadzie 'taki mamy klimat', osobiście należę do pokolenia neo, które wychowuje się na grach internetowych, referaty przygotowuje korzystając z Wikipedii, a nie encyklopedii, już nawet zakupy spożywcze robi przez internet. Nie bronię się, przyznaję... jestem absolutnie uzależniona.
REWELACYJNY MYTHIC OIL OD L'OREALA - ABSOLUTNE TAK!

sierpnia 21, 2014

REWELACYJNY MYTHIC OIL OD L'OREALA - ABSOLUTNE TAK!


Jestem raczej tym trudnym typem klienta, tym o którego ciągle walczą firmy próbując uparcie zyskać moją lojalność. W kwestiach włosowych jednak niekomu nie udałó się zaskrabić jej na dłużej niż jedną czy dwie butelki danego szamponu czy odżywki. Nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że w obecnej chwili otwarte mam 5 szamponów i jakieś 12 odżywek. Jednak para o której dziś naskrobię parę słów jest dla mnie prawdziwym objawieniem i to więcej niż pewne, że zostanie ze mną na bardzo długo.
HAUL - CZYLI MIEĆ I SZYBKO WYDAĆ

sierpnia 16, 2014

HAUL - CZYLI MIEĆ I SZYBKO WYDAĆ


W zasadzie sierpień obfitował i ciągle obfituje w wydatki. Metamorfoza pokoju kosztowała mnie rezygnację z wakacyjnych, zagranicznych wojaży. Dzięki gruntownemu sprzątaniu pokoju przez moje ręce przewinęło się mnóstwo starych zapomnianych gadżetów, ciuchów innych bibelotów. Dokładnie wszystko obfotografowałam i spieniężyłam na allegro tak, że mogłam pozwolić na mniejsze i większe przyjemności. Chwalę się co nowego...
PRZEPIS NA MALINOWO-JABŁKOWY CUD!

sierpnia 13, 2014

PRZEPIS NA MALINOWO-JABŁKOWY CUD!


Już dawno chodziło ze mną malinowe ciasto. Całą zimę wspominałam to, co wyczyniałam w tamtym roku z borówkami i malinami, przypominały mi się tarty z mascarpone, drożdżowe kołacze, desery, musy. Mam zakodowane w głowie, że najpierw są truskawki potem borówki, wreszcie maliny i poziomki. Będę szczera - inne owoce mnie nie interesują... Tak już mam.
JAK URZĄDZIĆ MAŁY POKÓJ - METAMORFOZA MOICH 6M²

sierpnia 09, 2014

JAK URZĄDZIĆ MAŁY POKÓJ - METAMORFOZA MOICH 6M²


Pewnego dnia wstałam z łóżka i wiedziałam, że muszę coś zmienić. W pokoju. W wielkich płytach, którymi przyjęło się nazywać mieszkalne wieżowce ciężko o zmianę powierzchni pomieszczeń wedle własnego widzimisię. To dlatego muszę na co dzień zadowalać się swoimi niesfornymi 6m². I jeśli ktoś kiedykolwiek myślałam, że utrzymanie porządku na takim metrażu należy do prostych rzeczy jest w ogromnym błędzie. Dodając do tego moją naturalną, wrodzoną czy nabytą cechę małego bałaganiarza nie łatwo przychodziło mi ogarniać moje lokum.
LEE STAFFORD TAK BARDZO... NIE - MASKA BREAKING HAIR

sierpnia 07, 2014

LEE STAFFORD TAK BARDZO... NIE - MASKA BREAKING HAIR


Z maskami jak w kalejdoskopie - ciągle coś nowego, na rynku znów nowości. Sama już nie wiem co mnie przyciąga - marka, wpis na blogu, skład czy atrakcyjna cena. Wiem jedno - wiem, jak chciałabym żeby wyglądały moje włosy. Z pewnością mogłabym Wam polecić kilka dobrych i tanich masek, które choć pewnie nie są ziszczeniem moich marzeń całkiem dobrze radzą sobie z nawilżeniem, odżywieniem, naprawą czy nadaniem włosom pięknej błyszczącej powłoki. Uparcie czekam na Wasze propozycje w komentarzach, bo właśnie będę wybierać się na kompletowanie szafkowych braków.
PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - LIPIEC + WYNIKI ROZDANIA

sierpnia 02, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - LIPIEC + WYNIKI ROZDANIA

Copyright © 2017 Pata bloguje