SWETRY Z SHEIN

grudnia 30, 2015

SWETRY Z SHEIN


Pewnie większość z Was poszukuje teraz na blogach sylwestrowych stylizacji i okolicznościowych makijaży. Są jednak pewnie i tacy, którzy Nowy Rok przywitają spod ciepłej kołdry i podobnie jak ja w zeszłym roku zostaną w domu. Jeśli nie szukasz ekstra wystrzałowej kiecki, tylko miłego swetra - zobacz co zamówiłam ostatnio na SheIn.
KOSMETYCZNE PODSUMOWANIE 2015

grudnia 28, 2015

KOSMETYCZNE PODSUMOWANIE 2015


Cześć! Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie siedzę przed komputerem z kubkiem dużej kawy i próbuję dojść do siebie po świątecznych obżarstwach. Po raz pierwszy od tygodnia włączyłam komputer i postanowiłam napisać dla Was szybkiego posta z kosmetycznym podsumowaniem 2015 roku.
5 ZIMOWYCH WZORÓW NA PAZNOKCIE

grudnia 19, 2015

5 ZIMOWYCH WZORÓW NA PAZNOKCIE


Chyba byłam naprawdę grzeczna w tym roku, bo moja kolekcja Semilaców dwoi się i troi. Z każdym nowym kolorem coraz bardziej i bardziej zakochuję się w hybrydach i uczę się tworzyć paznokciowe cuda. Zainspirowana zimą (czy bardziej jesienią?) chcę zainspirować i Was! Zmalujcie ze mną coś fajnego, co?

PRAGA - CO WARTO ZOBACZYĆ?

grudnia 14, 2015

PRAGA - CO WARTO ZOBACZYĆ?


Jak co roku, aby nieco uprzyjemnić sobie listopadowe szarości ruszyłam na podbój Europy. Dwa lata temu był Paryż, rok temu Wilno, a tym razem wspólnie z TŻ postawiliśmy na Pragę. I mimo, że to już moja trzecia wizyta w stolicy Czech po raz pierwszy zobaczyłam to, co chciałam nie biegnąc za zorganizowaną grupą z jednego miejsca w drugie.

PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN CZ. 1

grudnia 09, 2015

PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN CZ. 1


Ostatnio przywędrowało do mnie 12-te pudełko od drogerii Rossmann w ramach Programu Nowości. Już co nieco przybliżyłam Wam zasady i warunki stania się jedną z nielicznych, która można w domowym zaciszu przetestować kosmetyczne nowości. Zbliża się koniec roku, czas pełen podsumowań, więc i każda paczka zasługuje na kilka słów osobistego komentarza.
POKAŻ MAGIĘ ŚWIĄT I WYGRAJ INSTAXA!

grudnia 06, 2015

POKAŻ MAGIĘ ŚWIĄT I WYGRAJ INSTAXA!


A oto i jest obiecany konkurs mikołajkowo-zimowo-świąteczny. Po cichu wierzę choć część z Was na niego czekała. A jeśli jeszcze dodatkowo w minionym roku byliście grzeczni to już w ogóle musicie wziąć udział w konkursie.
PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN - FAQ

grudnia 01, 2015

PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN - FAQ


Za każdym razem, kiedy na Instagramie pojawia się zdjęcie nowego pudełka od Rossmanna otrzymuję od Was masę pytań dotyczących programu, zasad uczestnictwa czy też samych produktów. Czekałam aż do 12-go pudełka, aby całą moją wiedzę z ubiegłego roku skompresować i zamieścić tu w formie jednego wpisu z odpowiedziami i kilku następnych stricte produktowych.
Copyright © 2017 Pata bloguje