JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNĄ FOREO LUNA MINI?

sierpnia 25, 2016

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNĄ FOREO LUNA MINI?


Odkąd Aliexpress wprowadziło możliwość płatności przelewem, coraz więcej osób wpada tam na zakupy "po taniości". Nic dziwnego, że chińskie produkty kuszą, skoro możemy je dorwać za bezcen i na dodatek nie zapłacić ani grosza za przesyłkę. Coraz większa popularność serwisu uaktywniła także oszustów, którzy za wszelką cenę chcą na podróbkach dorobić się sporej fortuny...

HYBRYDY - ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA DO WUJKA GOOGLA CZ. 1

sierpnia 09, 2016

HYBRYDY - ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA DO WUJKA GOOGLA CZ. 1


Bardzo często przeglądam swoje statystyki w Google Analytics, jeszcze częściej analizuję Wasze zapytania, średnio 10 razy w tygodniu odpisuję na prywatne wiadomości, a Wy ciągle i ciągle... o hybrydach. Wcale mi się to nie nudzi, ale pomyślałam, że może warto wrzucić Wam szybki wpis z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania? To co? Jesteście ciekawi o co najczęściej pytacie wujka Googla?
SEE BLOGGERS 2016 W MILIONIE HASHTAGÓW

sierpnia 03, 2016

SEE BLOGGERS 2016 W MILIONIE HASHTAGÓW


See Bloggers to najfajniejsza ze wszystkich blogowych imprez! Wiecie czemu? Bo... morze! Morze i blogerzy, ale morze to przede wszystkim. Kocham nasz Bałtyk, co roku nie mogę doczekać się spędzenia tych kilku dni brodząc stopą w chłodnej wodzie. Połączenie tych dwóch rzeczy sprawia, że podwójnie ładuję akumulatory wyrywając się z małopolski.
Copyright © 2017 Pata bloguje