SUBSKRYPCJA KOSMETYCZNYCH BOXÓW - WADY I ZALETY

października 31, 2016

SUBSKRYPCJA KOSMETYCZNYCH BOXÓW - WADY I ZALETY

pudełko beglossy

Która z nas nie lubi niespodzianek? Ale takich wiecie... dedykowanych tylko nam, pięknych, kobiecych i ładnie zapakowanych. Takich, przy których podniesienie wieka pudełka wywołuje dreszcz emocji, a rozrywanie folii czy papieru podnosi ciśnienie. Nic dziwnego, że pudełkowy biznes w Polsce całkiem nieźle się kręci, a liczba jego fanów wcale nie maleje...

HAIRVITY, CZYLI WŁOSY PEŁNE WITAMIN - CZY TO DZIAŁA?

października 25, 2016

HAIRVITY, CZYLI WŁOSY PEŁNE WITAMIN - CZY TO DZIAŁA?


Od zawsze dość sceptycznie podchodzę do suplementów diety i różnego tego typu medykamentów. Takie nastawienie trochę przeczy temu, że kocham testować nowości. Szczególnie te, które wydają się... stworzone specjalnie dla mnie. Możliwość testowania Hairvity pojawiła się nagle i choć zawsze mówiłam, że z regularnością przy łykaniu tabletek u mnie kiepsko, to coś mnie tknęło, żeby akurat tę nowość wypróbować.

BEAUTY OIL - MAGICZNA MOC OLEJKÓW

października 20, 2016

BEAUTY OIL - MAGICZNA MOC OLEJKÓW


Kocham treściwe kosmetyki! A pośród wielu znanych i mniej znanych marek, tysiąca produktów i miliona ich ulepszeń coraz trudniej mi znaleźć prawdziwe perełki. Poznajcie jednak Beauty Oil - kosmetyki inspirowane naturą z pierwszoplanową gwiazdą w postaci olejku z maruli. Ten set daje mi jeszcze nadzieję, że nie wszystko, co pojawia się na rynku pełne jest sztucznych i chemicznych zapychaczy.
10 RZECZY, BEZ KTÓRYCH NIE MA JESIENI + ZNIŻKI

października 10, 2016

10 RZECZY, BEZ KTÓRYCH NIE MA JESIENI + ZNIŻKI


Już chciałam zacząć ten post od zdania: "Jesień przyszła z zaskoczenia...", ale wstrzymałam się, żeby nie popadać w oklepane tony... Nie zmienia to jednak faktu, że na zmiany pór roku nigdy nie mogę się przygotować. Niezależnie czy to lato, zima, wiosna czy jesień, za każdym razem, kiedy robi się przesadnie ciepło albo przeraźliwe zimno - jestem zaskoczona.

Copyright © 2017 Pata bloguje