CO TO JEST GRADACJA PILNIKA I JAKI PILNIK WYBRAĆ? - WSZYSTKO, CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ!

stycznia 31, 2017

CO TO JEST GRADACJA PILNIKA I JAKI PILNIK WYBRAĆ? - WSZYSTKO, CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ!


Tajemne cyferki na pilnikach na pewno niejedną z Was zaintrygowały. Czym jest gradacja pilnika i po co w ogóle producent używa numeracji? Co oznacza 100/180? Jaki pilnik najlepiej spisze się w przypadku Waszych paznokci? Bazując na moich doświadczeniach z pilnikami Semilac, poniżej zdradzam Wam odpowiedzi na te pytania!
CO WARTO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? 10 GADŻETÓW I RZECZY DO PRZECHOWYWANIA, KTÓRE MUSISZ MIEĆ!

stycznia 17, 2017

CO WARTO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? 10 GADŻETÓW I RZECZY DO PRZECHOWYWANIA, KTÓRE MUSISZ MIEĆ!Poprzedni post z aliexpressowymi perełkami zdecydowanie przypadł Wam do gustu! Z racji, że dziś poczyniłam większe zakupy u majfriendów, to przeglądnęłam swój dotychczasowy koszyk i wybrałam kolejnych 10 przedmiotów, które warto zamówić. Tym razem pokażę Wam 5 gadżetów przydatnych w domu, a także 5 rzeczy, które pomogą Wam w organizacji bibelotów.
SEMILAC DANCEFLOW - 9 NOWYCH, ROZTAŃCZONYCH KOLORÓW

stycznia 12, 2017

SEMILAC DANCEFLOW - 9 NOWYCH, ROZTAŃCZONYCH KOLORÓW


Uwielbiam, kiedy na moją skrzynkę mailową spływają informacje o nowościach wypuszczanych przez ulubione marki, a potem nie mogę doczekać się kuriera z produktami. Choć moja kolekcja lakierów Semilac jest już naprawdę ogrooooomna, to za każdym razem czegoś mi brakuje... Tymczasem roztańczony zestaw DanceFlow to prawdziwe ukoronowanie nadchodzącego karnawału, a także ukłon w stronę wielbicielek błyskotek.
CO WARTO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? 10 RZECZY, KTÓRE MUSISZ MIEĆ W KUCHNI I KOSMETYCZCE

stycznia 03, 2017

CO WARTO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? 10 RZECZY, KTÓRE MUSISZ MIEĆ W KUCHNI I KOSMETYCZCE

AliExpress podbija polski rynek! Coraz więcej osób przekonuje się do zakupów ze wschodu, także wiele z  Was od czasu do czasu pisze do mnie z pytaniem jak to tak naprawdę działa, gdzie jest haczyk i co polecam kupić podczas pierwszych zakupów. Postanowiłam zebrać to, co wiem o Ali, dołączyć kilka doświadczeń w mini postach i stworzyć dla Was pierwszą listę 10 świetnych gadżetów, które przydadzą się każdemu.
Copyright © 2017 Pata bloguje