JAK UŻYWAĆ STYLOGRAFU? JAK MALOWAĆ WZORKI STYLOGRAFEM?

lutego 28, 2017

JAK UŻYWAĆ STYLOGRAFU? JAK MALOWAĆ WZORKI STYLOGRAFEM?Paznokcie ze zdobieniami przyciągają wzrok! Teraz zrobienie jednokolorowych hybryd może nie jest już wielkim wyczynem, za to jakiś dodatkowy, ładny wzorek? Jak namalować go precyzyjnie, kiedy ma się dwie lewe ręce? Lepiej użyć pędzelków, rapidografu czy stylografu? Czym różnią się między sobą i który z nich jest najlepszy? Dziś o tym piszę - czytajcie!

FOREO LUNA PLAY - HIT CZY KIT?

lutego 25, 2017

FOREO LUNA PLAY - HIT CZY KIT?


Poznaliście już Foreo Luna Play? Wydaje mi się, że mogliście zauważyć ją na sklepowych półkach drogerii Douglas. Ponieważ aktualna cena małej Luny to zaledwie 99 zł, podejrzewam, że wielu z Was lub Waszych znajomych może poszukiwać informacji na jej temat. Ja tym razem postawiłam na kolor intensywnego fioletu - po to, aby stworzyć z moją dużą Luną 2 idealny duet do zadań specjalnych. 

CZY WARTO WYBRAĆ SIĘ NA POKAZ SEMILAC? - 10 KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

lutego 20, 2017

CZY WARTO WYBRAĆ SIĘ NA POKAZ SEMILAC? - 10 KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA


Hybrydy tu, hybrydy tam! Cały nasz kosmetyczny świat zwariował na punkcie manicure hybrydowego! Dałam wciągnąć się także i ja - od ostatniego pokazu Semilac, na którym byłam w czerwcu w Katowicach, minęło zaledwie osiem miesięcy, a zmieniło się tak wiele... We mnie przede wszystkim - początkowa obsesja na punkcie pięknych paznokci stała się dla mnie prawdziwa pasją! Ucieczką od świata problemów, relaksem, puszczaniem wodzy fantazji - brzmi bardzo górnolotnie, ale powtarzam to za każdym razem, kiedy ktoś pyta, czy dłubanie przy paznokciach mnie nie męczy. 
MIŁOŚĆ WEDŁUG KOBIETY - O CZYM NIE MÓWIMY GŁOŚNO?

lutego 14, 2017

MIŁOŚĆ WEDŁUG KOBIETY - O CZYM NIE MÓWIMY GŁOŚNO?


Dzisiaj Walentynki, czyli święto zakochanych. I choć mogłabym teraz zapierać się rękami i nogami, że tego święta nie obchodzę, to jednak co roku przemycam jakiś "miłosny" akcent - wzorek na paznokciach czy czerwoną bluzkę na sobie. Nie ma przecież nic złego w mówieniu o swoich uczuciach i wyrażaniu tego w sposób, który szczególnie nas uszczęśliwia... Są jednak i takie kwestie, o których głośno się nie mówi.
Copyright © 2017 Pata bloguje