lutego 09, 2013

GRANNA (gra Smart Auto)


A oto firma, którą znają chyba wszyscy. GRANNA - jeden z czołowych producentów łamigłówek i gier dla dzieci i dorosłych. 


Pamiętam, że kiedy jeszcze byłam bardzo mała, a w Tarnowie nie było jeszcze galerii, ani innych większych centrów handlowych w malutkim, rodzinnym sklepiku na każdą okazję kupowałam jakąś inną grę z GRANNY. Dziś dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa z działu marketingu dostałam do przetestowania 3 gry.
A dziś o SMART AUTO...


WYGLĄD: Opakowanie zawiera podstawę autka z kółkami oraz 4 kolorowe klocki. Do tego instrukcja w języku polskim oraz książeczka z łamigłówkami. Całość wykonana niebywale dokładnie. Klocki idealnie pomalowane , żadnych niedociągnięć. Kolory od razu przykuły uwagę Maksa. Nie dość, że jest to gra logiczna, to jeszcze kółka się obracają, więc gra... jest prawdziwym samochodem.


UŻYTECZNOŚĆ: Maks szaleje na punkcie pojazdów, więc autko jest genialnym pomysłem. Oprócz tego nauczyliśmy się rozróżniać 4 podstawowe kolory, liczyć do czterech. A co najlepsze mały nawet główkuje jak poukładać klocki na autku, żeby się zmieściły. To niesamowite jak na dwulatka. Gra GRANNY uczy logicznego myślenia, spostrzegawczości, kształtuje wyobraźnię.


Ten zestaw mogę śmiało polecić każdemu! Jest świetny na prezent dla chłopczyka. Opakowanie i cała zawartość wykonana jest bardzo solidnie, co składa się na efekt jaki robi autko. Łącząc ze sobą walory edukacyjne, a także wygląd i precyzję jest idealnym zestawem dla dzieci w wieku 2-8/9 lat.


Choć muszę przyznać, że do zabawy z autem przyłączyło się też starsze, 15-letnie pokolenie.
Przewertowało książeczkę z kolorowymi wyzwaniami i przez dobre 30 minut rozwiązywało zagadki logiczne, próbując poukładać klocki tak jak wymaga tego obrazek.


Myślę, że autko posłuży nam jeszcze baaaaardzo długo.
W miarę upływu czasu jak Maks będzie rósł będziemy odkrywać kolejne atuty Smart Auta.

CENA: Taki zestaw GRANNY można sobie sprezentować w cenach od 60-90 zł. To niedrogo! Nie bądźcie naiwni i nie wydawajcie 15 czy 20 zł na tanie plastikowe klocuszki, które roztrzaskają się przy pierwszych zabawach. Zabawki drewniane to według badań najzdrowsze z zabawek!


A czym bawią się Wasze smyki?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje