Cześć!

Trafiłeś tu, bo pewnie bardzo chcesz mnie poznać!

Nazywam się Patrycja, mam 24 lata, na co dzień mieszkam w Krakowie, choć spotkać mnie można w całej Polsce. Skończyłam zarządzanie ze specjalizacją marketing, 5 lat temu zaczęła szukać swojego miejsca - na ziemi, w życiu i... w Internecie - tak powstał mój blog.

Pata bloguje to zakątek dla kobiet zakochanych w pięknych paznokciach, lubiących tematy urodowe, dbających o siebie, swój spokój ducha, łapiących uśmiech każdego dnia.

Na jednej z blogowych konferencji ktoś mądry powiedział, że w dzisiejszych czasach, żeby wybić się z blogiem trzeba być jakimś i mocno się ukierunkować. Zawsze byłam buntowniczką, więc także w tej kwestii postanowiłam zrobić na przekór.

Rozgość się, bo u mnie akurat znajdziesz przepis na najlepszą wielkanocną babkę, wrzuconą między recenzję szamponu, a relację z babskiego wyjazdu. Do całości dorzucę też trochę osobistych tematów - o perfekcjonizmie, z którym walczę, czy o tym jak to jest mieszkać w wieżowcu. Nie zabraknie merytorycznej wiedzy paznokciowej i luźnych, pogodnych tekstów.

Piszę o tym, co lubię i żyję, jak lubię. 
Myślisz podobnie? 
Jestem więc pewna, że mój blog jest miejscem dla Ciebie!

- Pata


Copyright © 2017 Pata bloguje