lutego 08, 2013

NUK (szczoteczka do zębów)


Ostatnio razem z Maksem wzięliśmy się za testowanie kolejnego produktu z paczki od NUK’a
Dostaliśmy szczoteczkę ze specjalnym pierścieniem, który zapewnia bezpieczeństwo podczas mycia ząbków.


WYGLĄD: Szczoteczka wykonana jest z gumy, przez co dobrze trzyma się w dłoni malucha i pozwala swobodnie manewrować. Włoski są miękkie i delikatne, idealnie przystosowane do potrzeb tych najmniejszych. Na szczoteczkę moim zdaniem mógłby znajdować się jakiś motyw dziecięcy, żeby była bardziej kolorowa, zachęcała do codziennej pielęgnacji jeszcze bardziej, choć w przypadku Maksa nie trzeba specjalnego zaproszenia.

UŻYTECZNOŚĆ: Wcześniej nie spotkałam się z pierścieniem. Takie małe cudo, ale tyle może z działać. Zostawiając Maksa sam na sam ze szczoteczką mogę mieć 100% pewność, że maluch nie włoży jej do buzi za daleko. Mieliśmy taka sytuację, że wędrując z jedną potknął się i rozdrapał podniebienie. Ta szczoteczka jest wybawieniem od wszelkich trosk. Pierścień można ściągnąć, więc szczoteczka nie zajmuje dużo miejsca. Dodatkową zaletą jest, że dzięki pierścieniowi szczoteczka nigdy niczego nie dotknie. Zdarza się, że po myciu ząbków mały ją gdzieś rzuci, spadnie, poturla się, ale w tym przypadku włoski nigdy nie zetkną się bezpośrednio z podłogą.
Ciężko mi jest ocenić ile nam posłuży, Maks wykańcza swoim gryzieniem szczoteczki nawet po 3-4 tygodniach. Już po pierwszym użyciu dało się zauważyć odbicie jego ząbków na tylnej stronie główki, ale włoski pozostały nietknięte.
Produkty NUK tworzone są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie dzieci, ale także z myślą o mamach pozbawiając je trosk i zamartwień o swoje pociechy.
W drodze do nas wędruje jeszcze zakupiony nawilżacz powietrza od NUK, z racji przeraźliwie suchego powietrza zwłaszcza w sezonie grzewczym przyda nam się takie cudo.Zajrzyjcie jeszcze aby zobaczyć co wyjdzie z testów, a zapominalskim przypominam o konkursie z firmą NUK. Wszelkie zasady znajdziecie tutaj: KLIK
Został tydzień, a z dobrą weną szanse na wygraną są naprawdę spore!
A na koniec kilka ujęć z naszego testowania


Co myślicie o produktach NUK'a?

1 komentarz:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje