grudnia 20, 2013

Wyniki świątecznego rozdania z Dove

Przepraszam tych, którzy w napięciu czekają na wyniki, wiem, że miały pojawić się ze 2 dni temu, ale w natłoku uczelnianych sprawy i zjazdu do domu na Święta trzeba było się spakować, zrobić ostatnie prezentowe zakupy. Do tego wszystkiego śliska nawierzchnia drogi ewidentnie nam nie sprzyjała, więc skasowaliśmy auto. Całe szczęście, że nikomu się nic nie stało. Przechodząc jednak do wyników - jest mi niesamowicie ciepło na serduchu kiedy czytam  powtórnie Wasze wypowiedzi. Usiadłam wczoraj po wszytskim z gorącym Gloggiem przy zapalonej choince i... nagrodziłam te wypowiedzi, które przeniosły mnie w magiczną otchłań dziecięcych wspomnień.

Nie przeciągając...Gratuluję dziewczyny
zaraz odezwę się do Was na maile!
11 komentarzy:

 1. ale zazdroszczę zwyciężczyniom ;) gratulacje dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, dziękuję bardzo! I gratuluję dziewczynom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję świetnych nagród:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Well when I notice natural healing , I assume of all of the other remedies for depression internet sites which possess or show some chinese herbal remedies and I cant assist but to consider the medicines herbal and various XXXX due to the fact once other people, I imply all of my friends possess attempted medicines herbal , they possess often appear up dissatisfied with herbal supplements stuff.
  Beach volleyball games

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje