lutego 21, 2014

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet! - ZAKOŃCZONY!


[edit] - Maile do zwyciężczyń zostały wysłane w dniu 10/04. Serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w nowym konkursie - KLIK

Jest coś czego o mnie nie wiecie. Jestem konkursowym maniakiem! Uwielbiam konkursy, wygrywanie, rywalizację. Jeszcze bardziej lubię sama Was obdarowywać. W związku ze zbliżającym się Świętem Pań postanowiłam przygotować dla Was zabawę, która jest swojego rodzaju konkursem, rozdaniem. Zrezygnowałam z miliona pięciuset warunków, które trzeba spełnić, żeby wziąć w nim udział.
 Jest tylko jeden - zostań ze mną na dłużej.

Przygotowałam 5 nagród. Zasady konkursu-rozdania są proste. To nie będzie losowanie. Nagrodę dostaną osoby - 1, 30, 60, 90, 120, 150. W raz z osiąganiem coraz większych pułapów nagroda będzie składa się z 1 kosmetyku więcej. Czyli analogicznie 1 osoba - 1 kosmetyk, 2 osoba - 2 kosmetyki... Myślę, że to w miarę fajny pomysł na nagradzanie. Nie liczy się tu całkowicie kwestia szczęścia, a trochę zaangażowania. Dodatkowo co jakiś czas będę na fanpagu podawać liczbę zgromadzonych osób, a od Was będzie zależało w którym momencie weźmiecie udział i który zestaw będziecie chcieli upolować.

Zestawy nagród prezentują się następująco:Konkurs trwa od dziś do... 150-tej osoby. Zwycięzców ogłoszę na koniec i tak samo nagrody będę wysyłać po zakończeniu konkursu. Pozostawiam Wam wybór - możemy szybciej dobić do 5-go zestawu jeśli szepniecie słówko Waszym znajomym. Już z miejsca życzę Wam udanej zabawy i zachęcam do wypełnienia ankiety (Pss! To chyba jasne, że każdy może wypełnić ją tylko raz?)
Powodzenia!


13 komentarzy:

 1. Nigdzie nie zostało zaznaczone, że tylko raz, więc nie takie jasne

  OdpowiedzUsuń
 2. Sorry, dopiero teraz doczytałam, że raz warto precyzować regulamin....

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś dziwny ten regulamin....1 osoba-1 kosmetyk,2 osoba-2 kosmetyki,a 150-ta osoba dostanie 150 kosmetyków???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy po prostu nauczyć się czytać ze zrozumieniem i ruszyć głową.. To nie boli, serio :) Jasno jest napisane - 5 zestawów, 5 nagród, 5 wygranych - zdobywa osoba 1, 30, 60, 90, 120, 150...

   Usuń
 4. Ale fajny pomysł, jeszcze się z takim nie spotkałam. Oczywiście wzięłam udział:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście bardzo pomysłowe i innowacyjne. Ja również się zgłosiłam, trzymam za wszystkich kciuki :)

   Usuń
 5. Ciekawy pomysł - nigdzie jeszcze nie widziałam takiego konkursu dla leniuszków

  OdpowiedzUsuń
 6. niezły pomysł ;) zgłosiłam się ;>

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne nagrody, ciekawy pomysł na konkurs. Gratuluję pomysłowości i życzę rozwoju i częstszych i większych konkursów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna sprawa z takim konkursem :D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje