września 22, 2014

[ZAKOŃCZONY] KONKURS: 'ZNISZCZ TEN DZIENNIK' I KOSMETYKI DO WZIĘCIA!


Obiecałam Wam konkurs z okazji 800 obserwatorów bloga, a po ostatnim poście z  słowem wstępu o kreatywnej destrukcji przybyło kilkunastu nowych. Zasypaliście mnie też mailami w związku z szablonem. Na razie pracuję nad szatą dla Diany, ale lista jest otwarta, więc jeśli macie ochotę zapraszam do kontaktu. Tymczasem, nie przedłużając zapraszam na konkurs!
Do wygrania są 2 nagrody - pierwsza w postaci Dziennika i kosmetycznego gratisa od Babuszki Agafii dla zainteresowanych kreatywną destrukcją bez znaczenia w jakim wieku raz druga - zestaw kosmetyczny dedykowany wszystkim krztę starszym czytelnikom bloga i nie tylko.

Dwie nagrody, dwie różne zasady. Możecie oczywiście wziąć udział w boju o obie nagrody, ale zastrzegam, że wygrać możecie tylko raz.


Jeśli czaicie się na 'Dziennik' pytanie konkursowe pewnie Was nie zdziwi. Bardzo chcę, żeby trafił do kogoś z głową pełną pomysłów na zniszczenie, więc... powiedz mi...

 Gdybyś miał wymyślić dodatkowe zadanie do 'Dziennika' 
co by to było?

Nagrodzę najbardziej nieszablonowy pomysł! Jedynym ograniczeniem jest tutaj tylko Wasza wyobraźnia. Zachęcam do udziału, możecie podesłać mi kilka pomysłów, zwróćcie jedynie uwagę, żeby były to osobne zgłoszenia.Jeśli masz ochotę na zestaw kosmetyczny - licz na szczęście. Maszyna losująca w postaci Maniulka ostatniego dnia wylosuje kogoś z Waszych zgłoszeń. W tym przypadku liczy się już tak bardzo przez blogerów pożądany delikatny SPAM. Możecie polubić fanpage, zapisać się do newsletter, udostępnić baner itd...


Konkurs trwa do 10.10.2014, a nagrody będą wysyłane Paczkomatem lub Pocztą w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu. Na maila z powiadomieniem o wygranej macie 3 dni robocze. Mam nadzieję, że wszystko jasne, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia!
13 komentarzy:

 1. Fajny konkurs, mam masę pomysłów i będę je podsyłać :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie dziś kupiłam sobie ten dziennik, gdyby nie to to na pewno wzięłabym udział. powodzenia wszystkim! :)

  http://dianaashe.blogspot.com/
  zapraszam na nowy post! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, nie wiedziałąm, że wreck this journal doczekał się już polskiej edycji, super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłosiłam się, a co! A nóż się uda:D
  /wysłalam dwa zgłoszenia, bo przez pomyłkę pierwsze poszło z błędem.../

  zapraszam do siebie:)

  och-no-sugar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ogromną chrapkę na ten dziennik, więc biorę udział! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo chętnie przetestuję kosmetyki:)
  zgłoszenie poszło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Udział wzięty :) Niecierpliwie czekam na wyniki ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. no nie wiem ale ja lubie zniszcz ten dzienik jest super jeszcze go niemam dlatego go hce

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje