marca 01, 2015

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - LUTY


...w lutym

Tytułem wstępu... Comiesięcznym zestawieniom linków godnych polecenia stuknął rok. W archiwum bloga znajdziecie już 12 unikatowych wpisów i 120 linków godnych polecenia. Aby wizualnie pomóc w rozróżnieniu wpisów o takich samych tytułach jest nowa grafika. Nie przedłużając... zapraszam!

1. Krótki materiał o tym, że dieta bezglutenowa u osób bez celiaki jest bezpodstawna i zamiast wpływać pozytywnie wręcz szkodzi. Wielbiciele makaronów łączmy się!
2. Idzie wiosna, idzie lato, a ja z niecierpliwością czekam na otwarcie przydrożnych budek z lodami. A jakby tak do tego obok postawili tego pana to bym się nie obraziła.
3. Hiszpańskie widoki - żywe przykłady tego jak szybko zmienia się struktura urbanistyczna. Tylko nie wiem czy uśmiechać się czy płakać?
4. Świetny poradnik od Króliczka - jak zostać copywriterem? Wiele przydatnych wskazówek i linków.
5. Ostatnio bardzo popularne - 27 powodów, dla których nigdy nie powinieneś odwiedzić Polski. W zupełności się ze wszystkimi zgadzam!
6. Żywy PacMan, takie cuda, genialny viral, genialna reklama!
7. Blog godny polecenia - jak się okazuje 15-latkowie to nie tylko upierdliwa gimbaza, ale i ludzie myślący i mający coś ciekawego do powiedzenia.
8. Adobe, które udostępnia swoje najlepsze programy za darmo - wystarczy jedynie dokonać rejestracji. Ja już mam Illustratora, będę coś tworzyć!
9. NaTemat bardzo na temat, czyli komentarz do absurdalnego scenariusza Szkoły. Widzieliście odcinek z magiczną krwią?
10. Do tego w zasadzie nie mam komentarza, ale mnie rozbawiło. Może więc i Was rozśmieszy, enjoy!

JEŚLI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN POST KONIECZNIE ZAJRZYJ TEŻ DO INNEJ CZĘŚCI LINKÓW GODNYCH POLECENIA:
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12


Udanej niedzieli!5 komentarzy:

 1. Bardzo fajny, przydatny post :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój Blog//KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie zestawienia linków. Pocieszający jest fakt, że uczniowie szydzą z tego typu programów. Wykazując się tym samym większym wyczuciem smaku niż producenci.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Szkoła" TVN-u to po prostu dno. Z resztą pisałam o tym na blogu. I pomyśleć, że później takie sześćdziesięcioletnie kobitki oglądające coś takiego wrzucają wszystkich nastolatków do jednego wora. A wszystko na podstawie jakiegoś podrzędnego scenariusza. Reputacja gimbusów podupada, a jakość seriali poszczególnych stacji telewizyjnych również. Mam wrażenie, że niektóre z tych superprodukcji dumnie reklamowanych pod nazwą "nowej, lepszej ramówki" to po prostu tzw. 'zapchajdziury'. Porażka, jak Boga kocham.


  Wspaniałe wyróżnienie. Aż mnie zatkało, naprawdę. Od dobrych kilkunastu minut zastanawiam się jak sprawę skomentować (nie chcę wyjść na upierdliwego gimbusa ♥), a więc po prostu podziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje