kwietnia 16, 2015

BLOGERSKA RANDKA W CIEMNO...ŚCIACH - NOWY SĄCZ


Czemu randka i czemu w ciemno? Zaczynam nieco enigmatycznie... Ale takiego spotkania jeszcze nie było. Każdy blogerski meeting jest inny, niezwykły. Tak było i w tę sobotę. Otwarcie jednak przyznaje, że wyczerpałam wszelkie limity kosmetyczne na ten sezon..

Już jakiś czas temu Dorotka zapraszała mnie do Nowego Sącza. Miasta, które kojarzy mi się z absolutnie najlepszymi na... świecie lodami - od Argasińskich. W planach miałam nawet mały trip na rynek, ale tak się rozgadałyśmy, że już nie wystarczyło mi czasu. Osobą, która znacznie umiliła mi podróż autobusem z Krakowa była Kasia, z którą znam się odkąd Dove zrobiło nam dobrze w SPA. Na miejscu spotkałyśmy się z resztą blogerskiej bandy. Event Club przywitał nas... ciemnościami. Jak się okazało chwilę później, problem nie tkwił w samym klubie, a prądowa awaria sięgnęła większej części miasta.


Nastrój więc miałyśmy iście romantyczny. Zasiadłyśmy przy kawie, zawstydzone, speszone, bo to pierwszy raz się zobaczyłyśmy. Ciekawskie spojrzenia, pierwsze gesty, potem już buzie nam się nie zamykały. I wreszcie nastała światłość. Naszą jedyną przedstawicielkę firm tak zagadałyśmy, że ciężko było nam skończyć.

KASIA · MAGDA · KASIA · MARZENA · JUSTYNA · KAROLINA
 AGNIESZKA · DOROTKA · KAMILA


Dziewczyny spisały się na medal, jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam poszerzyć swoje blogowe kręgi i poznać osoby zarażone kosmetykami tak jak ja. Nie będę Was po raz kolejny namawiać na takie wypady, bo robiłam to już wiele razy. To świetna okazja na nowe kontakty i przełamanie wewnętrznych barier. Ja tymczasem robię sobie dłuższa przerwę od spotkań, bo każde z nich wiąże się z większymi i mniejszymi zobowiązaniami wobec firm, na które przy okazji pisania pracy licencjackie brakuje mi czasu. Nadal jednak ponawiam swoja propozycję - za dobra kawę chętnie pokażę Wam Kraków czy Tarnów. 

Betula (FB· Luxure (FB· Bioxsine (FB· Scandia Cosmetics (FB· Soddisfare (FB· Olivolio (FB· Mary Kay (FB· Resibo (FB· InfoPlus (FB· Elamo · Plazanet Cosmetics (FB· Pollena (FB)  · Biały Jeleń (FB· Clochee(FB· Afp-bio (FB· Kremuś · Słoik Tubka (FB) · Essence (FB· Naturalissa · Goodies (FB)  · Kneipp (FB· Miraculum · Avon (FB· StrefaUrody.pl (FB) · Drogerie Natura (FB· Bez Pestki (FB·Sztuka Mydła (FB· Czyste Mydło (FB· Oceanic · Cherry Beauty (FB· Iles du Vent · Miralash (FB· EVENT club&restaurant


Udanego wieczoru, ja zmykam na Smok Bloga!5 komentarzy:

 1. Było świetnie!
  Ciesze, że mogłam Cie poznać. :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna inicjatywa. Można poznać na rzywo kogoś kto inpiruje nas tutaj w wirtualnym świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno dobry sposób na poznanie nowych ludzi :) A najlepsze lody to są w Toruniu u Lenkiewicza :D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje