marca 30, 2018

SEMILAC WHITE CREAM ART - CO TO JEST, DO CZEGO SŁUŻY I JAK WYGLĄDA APLIKACJA?

jak używać white cream art

Za każdym razem, kiedy pokazuję na Instagramie moje paznokcie z białymi wzorkami, pada pytanie: "A czym zrobiłaś wzorek?". I zawsze odpowiedzi są te same: "Semi Art White albo pasta White Cream Art". Pierwszy produkt do zdobień płaskich, drugi do wypukłych, nie ma innych odpowiedzi. Dziś jednak opowiem Wam szerzej o mojej ulubionej paście.

Pastę White Cream Art poznałam na jednym z pokazów marki Semilac (o tym, dlaczego warto na pokaz się wybrać, pisałam TUTAJ). Agnieszka - instruktorka z poznańskiej Akademii Semilac - wyczyniała z pędzelkiem i pastą takie rzeczy, że przez dobre kilka godzin zbierałam szczękę z podłogi. No i takim sposobem pasta White Cream Art znalazła się w moim paznokciowym arsenale.

czym malować wzorki na paznokciach?
żel do zdobień strukturalnych


Pasta White Cream Art - co to jest i do czego służy?

To nic innego jak bardzo mocno napigmentowany biały żel o dużej gęstości, który pozwala na idealne wzory i ornamenty. Dzięki paście zmalujemy bardzo pracochłonne wzory bez ryzyka, że coś się "rozpłynie". Ostatnio na Instagramie pisałyście, że cienkie linie przy hybrydzie Wam nie wychodzą. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie pasta.

Czy pastę można łączyć z innymi produktami?

Jasne! Z pyłkami neonowymi, z żelami kolorowymi czy z samą hybrydą - oczywiście kolor będzie nieco rozbielony, ale zmalowanie wzorów strukturalnych, takich jak na przykład sweterki, będzie o wiele prostsze niż przy użyciu samej hybrydy. Co więcej, używając samej pasty nie będziecie musiały na koniec zabezpieczać jej topem.

żel do zdobień ornamenty


Aplikacja, utwardzanie i trwałość

Pastę aplikujemy bezpośrednio na pomalowany wcześniej paznokieć za pomocą odpowiednio wybranego pędzelka i w ilości zależnej od tego, czy chcemy namalować cienką czy grubą linię. Pastę White Cream Art utwardzamy w lampach mocniejszych niż 9 W (tak jak pisałam - pasta jest baaardzo mocno napigmentowana, z tego względu małe mostki mogą sobie z nią nie poradzić) przez 30 lub 60 sekund. Wzorki namalowane pastą są odporne na ścieranie i do samego końca zachowują swój kolor (wiem, co mówię, mam na paznokciach właśnie Strong White z matowym topem, a na nim pastę - w chwili obecnej bardziej to już szary z białymi wzorkami).

białe zdobienia hybrydy
wielkanocne paznokcie

Ten produkt to must have w Waszych kuferkach! Jeśli jeszcze go nie macie, to koniecznie musicie się w niego zaopatrzyć. Pasta jest ogromnie wydajna! 5 ml na stronie Semilac to koszt zaledwie 29 zł, a satysfakcja z perfekcyjnych linii i wzorów jest w tym przypadku bezcenna. Pokochacie ten produkt tak jak ja, gwarantuję!

white cream art semilac


Znacie już White Cream Art?


8 komentarzy:

  1. Zawsze nie mogę się napatrzeć na perfekcyjne wykonanie wszystkiego co masz na paznokciach! Ta pasta faktycznie jest świetna, zastanowię się nad kupnem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam tę pastę, ale nie używałam, bo boję się, że jej nie podołam :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Agwer... ona jest taaaaaaka fajna, musis spróbować :D

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje