stycznia 12, 2013

ISANA (suchy szampon do włosów przetłuszczających się)


Dwa dni siedziałam w domu, aby przetłuścić włosy i przetestować ISANĘ. 
Marka Rosmanna pewnie w większości sie kojarzy się zbyt dobrze. Kosmetyki są tanie, trochę gorsze jakościowo, ale szampon, który testowałam jest moim MUST HAVE.
Przerabiałam już Syossa, Frusctis, Osis, ale żaden nie jest tak wydajny i nie daje takich efektów.


OPAKOWANIE: Pojemnościowo 200 ml, zamykane, dziubek do rozpylania. W przypadku suchych szamponów ciężko o inne opakowania. W podróż do torebki nadaje się idealnie, do domu, do szafki może i wolałabym większe.ZAPACH: Nie wiem czy z założenia miała być to substancja bezwonna, czy jak, ale zapach jest. Delikatny, taka minimalna nutka świeżości.

DZIAŁANIE: Szybkie, kilka psiknięć z prawej, z lewej od góry. Wysychanie przez minutę dwie, a potem przetarcie włosów ręcznikiem i włosy jak po normlanym myciu. Oczywiście odczucie tłustych włosów pozostaje, ale jednak to tylko odczucie. Nie polecam zastąpienia normalnego mycia z wodą suchym szamponem. Rozumiem sytuacje ekstremalne, ale bez przesady.


EFEKT: Piorunujący. I bardzo zauważalny. Włosy są sypkie jak po normlanym myciu. Resztki po pudrze znikają przy dotknięciu ręcznikiem, albo użyciu suszarki. W przypadku Syossa z pudru powstawały drobne klejące kuleczki, które osadzały się na włosachi wyglądały jak łupież. Tutaj nie ma mowy o czymś takim. Włosy super się układają i wytrzymują nawet ponad 24h w stanie świeżośći. Dodatkowo moim zdaniem ISANA jest o wiele bardziej wydajna niż SYOSS czy inne, starcza na dłużej i wystraczy zaledwie kilka psiknięć, żeby zobaczyć efekt.

CENA: Najtaniej ze wszystkich możliwych suchych szamponów. 10 zł.


Nie ma dla mnie lepszych. Sami oceńcie efekt końcowy.
Polecam z czystym suemieniem, wszystkim zabieganym.
Wiem jak to jest kiedy włosy przetłuszczają się akurat u nasady, a codzienne mycie obniża odporność włosów.
Znacie jeszcze jakieś inne suche specyfiki, które możecie polecić?
2 komentarze:

  1. Do tej pory byłam wierna Tigi, ale chyba przyszła pora, aby zapoznać się z tym

    OdpowiedzUsuń
  2. mam zamiar kupić ten szampon :) oczywiście na kryzysowe sytuacje:)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje