kwietnia 04, 2016

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH LNE W KRAKOWIE - WYGRAJ ZAPROSZENIE!


Już po raz 33-ci Krakowem zawładnie branża kosmetyczne. Setki wystawców, tysiące minut pełnych fachowej wiedzy, miliony wrażeń i nowości. Mam nadzieję, że spotkamy się tam za niedługo, co Ty na to? Masz ochotę? Tak się składa, że mam do rozdania trzy wejściówki...

Kiedy na Targi wybrałam się po raz pierwszy nie wiedziałam o co tyle szumu. Tłum przedzierający się przez bramki, a na hali wystawowej głośno i... jeszcze bardziej tłumnie. Ale wpadłam, wpadłam od razu. Kocham nowości, uwielbiam dotykać, próbować, smarować, a LNE były okazją, żeby nie kupować jak zwykle kota w worku.

Na Targach spotkałam mnóstwo ludzi z ogromną wiedza kosmetyczną i swojego rodzaju zacięciem. Ekspertów, fanatyków i swojego rodzaju freaków. Skoro tam nie byłaś koniecznie musisz przyjść i poczuć tę atmosferę.

Targi odbywają się w Krakowie, w dniach 16-17 kwietnia, a ja bardzo chcę zaprosić tam trzy osoby. Co Ty na to? Skusisz się? Musisz jedynie wypełnić poniższy formularz:Mam nadzieję, że się spotkamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje