kwietnia 29, 2017

TOPY CHAMELEON NO WIPE - PRZEGLĄD NOWOŚCI OD SEMILAC


Niedługo trzeba było czekać, żeby marka Semilac zaskoczyła nas czymś nowym, niespotykanym i innowacyjnym. A o czym mowa? O topach-kameleonach pozbawionych warstwy dyspersyjnej. Pierwszych na rynku polskim i prawdopodobnie światowym. Idealnych do zabawy, do zdobień, do perfekcyjnego, błyszczącego wykończenia, ale... zobaczcie.

Jest ich dziewięć. Każdy skrywa w sobie inne skarby. Każdy mieni się tysiącem drobinek - intryguje, skrywa tajemnice i nadaje paznokciom zupełnie nowego, dotąd niespotykanego wyglądu. I co w tym wszystkim jest najfajniejsze? Że możemy eksperymentować! Na poniższych zdjęciach zobaczycie topy położone na bazową czerń. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać jakikolwiek inny kolor. Pamiętajcie jednak, że najładniejszy i najbardziej intensywny efekt uzyskacie na ciemnych odcieniach.

top no wipe chameleon
chameleon top no wipe

Semilac Top Chameleon No Wipe 601, 602, 603 i 604 mają perłowe wykończenie, świetnie więc sprawdzą się w przypadku stylizacji, w której chcemy postawić na niewymuszony, delikatny efekt. Z kolei Semilac Top Chameleon No Wipe o numerach: 605, 606, 607, 608 i 609 są topami z zawartością brokatowej drobiny, takiej którą widać gołym okiem.

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 601 – to uwodzicielka zieleń. Głęboka, ale ciągle bardzo delikatna. Pośród zielonych drobinek z gracją zatopione są także brązowe i złote. Całe wykończenie na ciemnej bazie przypomina ciemny, szlachetny malachit.

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 602 – feeria czerwonych, wiśniowych i fioletowych, drobinek dająca piękny połysk. Na ciemnym podkładzie przypomina pokruszony rubin. Efekt jest energetyzujący, wyrazisty i bardzo elegancki

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 603 – fiolety, róże i szafiry, a tak naprawdę granat w czystej, lśniącej postaci. Stonowany, ale ciągle wyrazisty. Niesamowicie wygląda na każdym niebieskim odcieniu. Mieni się każdym odcieniem niebieskiego.

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 604 – najpiękniejszy z perłowej czwórki. Pięknie lśniący, mieniący się morską zielenią oraz subtelną nuta fioletu w tle. Intrygujący, tajemniczy, urokliwy. To piękny agat w pełnej krasie

wzornik chameleon top no wipeSEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 605 – mix złotych, jasno zielonych oraz szmaragdowych drobin. Magiczny, intrygujący i przyciągający oko - chyba najbardziej pośród dziewięciu nowych topów. Jestem pewna, że zyska mnóstwo fanek!

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 606 – fuksja i purpura z subtelnym odcieniem fioletu w tle. Przypominający kolor ametystu. Głęboki i przenikający, a jednocześnie bardzo stonowany.

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE  607 – mix drobinek w kolorze różowego złota z głębokim odcieniem rubinu i czekolady. Niejednorodny, błyszczący i idealny dodatek do całej palety róży, fioletów. Mój osobisty hit z całej piątki błyskotek.

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 608 – efekt morza na paznokciu! Oto prawdziwa gratka dla fanów całej palety niebieskich odcieni. Tu szmaragd miesza się z morską zielenią i błękitem. Bajka! Intrygujący, uwodzicielski i po prostu piękny!

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 609 – mix niebieskiej i fioletowej drobinki podobny do tanzanitu. Wyszukany i niebanalny. Piękne dopełnienie wszystkich ciemnych, granatowych stylizacji.

jak wyglądają chameleon top no wipe
semilac wzornik top
kameleon top paznokcie

Wszystkie produkty znajdziecie w sklepie Semilac. Każdy z nich kosztuje 29 zł, czyli tyle co standardowy top. Przypominam jednak, że możliwości jego wykorzystania jest niesamowicie dużo. Już sam fakt, że możemy łączyć go z dowolnym kolorem sprawia, że paleta "nowych" barw robi się pokaźna.

Kolejnym wyzwaniem w mojej przygodzie z hybrydami będzie teraz stworzenie rozgwieżdżonego nieba z zorzą polarną. Jak myślicie uda się? Będę próbować, więc na pewno swoje efekty zaprezentuję Wam na Instagramie. Trzymajcie kciuki i koniecznie dajcie znać, który top z powyższych zaskarbił sobie Wasze serducho? A może macie jakiś pomysł czym znowu mógłby zaskoczyć nas Semilac? 
Wspaniałej majówki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje