maja 31, 2022

SEMILAC POWER NEONS - NOWE, NEONOWE LAKIERY HYBRYDOWE! + 6 INSPIRACJI NA WAKACYJNE PAZNOKCIE

semilac power neons

Maj rozpieszcza nas pogodą, a to dopiero wstęp do tego co najlepsze - do pełni słońca, wakacyjnych, leniwych wieczorów, sezonowych owoców i wszechobecnego koloru! Myśląc lato i wakacje, widzę neony! Czy to przypadek? Absolutnie! W stylizacji paznokci nie ma w tym okresie nic, co mogłoby przebić soczysty i nasycony kolor! Powitajcie nową kolekcję od Semilac - Power Neons, która celebruję tę moc i siłę barwy!

Semilac Power Neons


Nowa, neonowa kolekcja to 6 energetycznych kolorów, dzięki którym jeszcze łatwiej wyzwolić swoją wewnętrzną moc. Co tu dużo mówić? Takie intensywne kolory wywołują w nas energię i radość! Czego więcej chcieć na lato?

Mamy intensywny żółty, trochę turkusu, mieniące się drobinki zatopione w landrynkowym różu - nic tylko malować tęczowe zdobienia, bo nie mogąc zdecydować się na jeden odcień, czuję, że... tak to się właśnie skończy!

neonowe paznokcie

Kolory z kolekcji Power Neons:

  • 423 Full Of Sunshine - ciepły i wyrazisty żółty, nie przesadnie przejaskrawiony. Na pewno będzie idealnym dodatkiem do opalonej skóry dłoni i tylko jeszcze mocniej ją podkreśli.
  • 424 Orange Euphoria - stonowany neonowy oranż, ciągle mocno energiczny i nasycony. 
  • 425 Dopamine Rose - landrynkowa wersja różu. Ciepły i mocny, perełka dla fanek dziewczyńskich kolorów.
  • 426 Sweet Luck - róż z połyskującą drobiną, która intensywnie będzie mienić się w promieniach letniego słońca.
  • 427 Jungle Of Joy - chłodny turkus niczym morska bryza, subtelnie wykończony, z pełnym kryciem. Perfekcyjne dopełnienie i wyciszenie krzykliwych kolorów.
  • 428 Fun In The Sky - głęboki niebieski, idealny do wszelkich morskich motywów. Z czerwienią i bielą stworzy perfekcyjne trio!
power neons nowa kolekcja
neonowe lakiery do paznokci

Paznokcie na lato 2022

Jak ja widzę to lato? Intensywnie i kolorowo! W moim odczuciu to właśnie kolorowo będzie grał pierwsze skrzypce stylizacji! Tradycyjnie pojawią się motywy zwierzęce, esy-floresy, palmy, motywy florystyczne i marinistyczne, ale ciągle jako uzupełnienie barwnej stylizacji.

Podrzucam Wam 6 propozycji na wakacyjne paznokcie. Banalnych do stworzenia, dopełniających stylizacje ubrane w kolory z kolekcji Power Neons. Do każdego z nich naturalnie znajdziecie filmy tutorialowe, oraz pełną listę użytych produktów.

paznokcie na lato 2022
423 semilac

423 Full Of Sunshine połączyłam razem z 424 Orange Euphoria i 425 Dopamine Rose w wielobarwnej stylizacji akcentującej intensywność kolorów. Ostre zawijasy wykończyłam SemiArt Black, a stylizacji dodałam lekkości z pomocą kropeczek zmalowanych Manicure Easy Decor i sondą. Błyszczące wykończenie to efekt Top No Wipe Real Color.

424 semilac

424 Orange Euphoria było dla mnie idealną propozycją pod motyw zachodzącego słońca. Dodałam tu różowe akcenty z pomocą 425 Dopamine Rose, a piękne przejście uzyskałam dzięki pędzelkowi Ombre. Na tle mojego nieba najlepiej prezentowały się palmowe liście zmalowane SemiArt White i posypane białym proszkiem akrylowym.

425 semilac

425 Dopamine Rose to świetne tło dla zwierzęcego motywu w kolorowym wydaniu. Cętki zrobiłam 423 Full Of Sunshine (patrzcie na to krycie!) i wykończyłam SemiArt Black. Choć może wyglądać na pracochłonne, to chyba najprostsze zdobienie z całego zestawienia!

426 semilac

Lato kojarzy m się ze festynami, festiwalami, a te nieodłącznie z kolorowymi girlandami. Chorągiewki przeniosłam więc na paznokcie. Brokatowy 426 Sweet Luck wygasiłam nieco Top Mat Total No Wipe, a do zdobienia wykorzystałam 061 Juicy Orange, 062 Poppy Red, 423 Full Of Sunshine, 427 Jungle Of Joy, 428 Fun In The Sky oraz White Cream Art.

427 semilac

Do tego turkusu 427 Jungle Of Joy zdecydowanie pasował nasycony kolor dla kontrastu. Wybrałam więc 423 Full Of Sunshine i postawiłam na abstrakcyjne zdobienie mieszając wykończenie matu i błysku.

428 semilac

428 Fun In The Sky to kolor morskiej głębiny. Nie mogło więc obyć się bez motywu w stylu marina. Jest więc marynarki sznur i kotwica. Manicure Easy Decor, SemiArt Red, a także żel Clear i proszek akrylowy,  które dodaje wzorowi wypukłości.

wakacyjne paznokcie

No i jak Wam się podoba to moje lato? Czy któreś ze zdobień jest także w Waszym stylu? Może to właśnie moment, żeby chwycić pędzle w dłoń i wyżyć się kreatywnie na swoich paznokciach?

Który naj, naj?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje