września 02, 2022

INTO HER TENDERNESS - NOWA, PEŁNA DELIKATNOŚCI KOLEKCJA OD SEMILAC

boho paznokcie
 
Kiedy nadchodzi jesień robię porządki w garderobie. Sukienki ustępują miejsca swetrom, sandałki zamieniają się miejscami z pełnymi butami. Podobnie mam z lakierami do paznokci - krzykliwe neony i delikatne pastele odkładam do niższej półki, by pod ręką mieć... jesień w buteleczkach.

Tym razem jest podobnie, tylko zamiast starych jesiennych kolorów pierwsze skrzypce będzie grać nowa kolekcja od marki Semilac - Into Her Tenderness. Kolekcja, która pomoże mi w płynnym przejściu od ukochanego lata, do ciepłej jesieni. 

into her tenderness semilac

Story kolekcji Into Her Tenderness

Kolory nowej kolekcji to odzwierciedlenie kolorów Matki Natury, jej działania i mocy. Poprzez kontakt z naturą każda z nas może spojrzeć w głąb siebie - w swoją delikatność, drzemiące moce czułości i delikatności. Wśród 5 nowych kolorów znajdziemy piaskowe beże, łagodne tony pomarańczu, przygaszoną zieleń. Wszystko by jeszcze intensywniej poczuć bliskość natury.

kolory ziemi semilac

Kolory z kolekcji Into Her Tenderness:

  • 412 Earth Brown - Chłodny brąz z domieszką odcienia różowego, inspirowany obfitością przyrody. Ta ciepła barwa to symbol poczucia bezpieczeństwa i stabilności.
412 earth brown
  • 413 Desert Ivory - Jasny pustynny kolor kości słoniowej to ciepły beż przypominający swoją barwą rozgrzany piasek na słonecznej pustyni. Upaja beztroską i spokojem.
413 desert ivory
  • 414 Evening Sand - Ciepły odcień kości słoniowej z domieszką mlecznego różu, oddaje aurę zachodzącego za horyzont Słońca, które pozostawia po sobie rozgrzany pył pustyni.
414 evening sand
  • 415 Sahara Sand Storm - Ciepły beż z nutą brzoskwini oddaje aurę zachodzącego za horyzont Słońca, które pozostawia po sobie rozgrzany pył pustyni. To doskonałe zakończenie dnia i nieprzewidywalność nadchodzącego wieczoru..
415 sahara sand storm
  • 422 Deep Forest Green - Głęboki, spokojny, stonowany odcień zieleni. Koi i wycisza. Wystarczy jedno spojrzenie na paznokcie.
422 deep forest green

Boho mozaika na paznokciach

Jeśli szukacie pomysłu na prosty i szybki manicure z pogranicza ciepłego lata i lekkiej jesieni, skąpany w barwach nowej kolekcji, to spieszę z inspiracją. Kiedy tylko zobaczyłam nowe kolory, od razu wiedziałam jak je wykorzystam. Ciekawe czy udało mi się trafić w Wasze gusta?

into her tenderness
semilac paznokcie 2022

Paznokcie w mozaikowe rysunki to jest dla mnie hit. Wystarczy zdobienie na jednym paznokciu by całkowicie odczarować manicure. Połączenie boho, z intensywnym pomarańczowym akcentem, nutką kojącej zieleni. Całość, która tworzy pustynny pejzaż, przywodzi na myśl ciepłe wspomnienia o lecie i pozwala odszukać w sobie moc prawdziwej delikatności...

PS Zwróćcie uwagę, że każdy tips z osobna zmalowany jest  na tle kolejnych kolorów kolekcji. Całość tworzy efekt wow i pozwala zatęsknić za spokojem letnich wieczorów. 

pomysł na paznokcie jesień


Jak Wam się podoba nowa kolekcja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje