grudnia 05, 2022

NANDME NX8000 - CZYLI 10 ARGUMENTÓW ZA TYM, ŻE IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA ISTNIEJE!

nandme nx8000

Chwilę mnie nie było, ale mimo upływu czasu pewne rzeczy pozostają niezmienne. Jestem gadżeciarą - ile raz to już pisałam? Wiele. Dlatego dziś post z serii tych gadżeciarskich, ale też w odniesieniu do tego, co czeka nas za chwilę, a mianowicie - Święta.

Słowem wstępu - życie na trzy domy (w domu rodzinnym, w wynajmowanym mieszkaniu i u teściów) wymusiło na mnie posiadanie najpotrzebniejszych rzeczy w ilości sztuk - trzy. Mam trzy suszarki, trzy prostownice, trzy lampy do paznokci, trzy szczotki do włosów, trzy szczoteczki do twarzy, a teraz też… trzy szczoteczki do zębów. Pragmatyzm, ot co.

szczoteczka soniczna
ładna szczoteczka soniczna

Najnowszy mój romans to szczoteczka soniczna Nandme NX8000, którą dostałam do testów w ramach współpracy. Dziś, po testach, w 10 punktach chcę udowodnić Wam, że idealny prezent na Święta jednak istnieje.
 1. 200 dni pracy na jednym ładowaniu - niech podniesie rękę ten, kto nigdy podczas wyjazdu gdziekolwiek nie zapomniał ładowarki? Albo komu na wyjeździe nie rozładował się sprzęt elektroniczny? Not me. No to co powiecie naładowanie raptem 2 razy w roku? How cool is that?
 2. System kontroli nacisku - jak często wydawało Wam się, że mocniej znaczy dokładniej? Odpowiem - bardzo często. I pewnie zwykle kończyło się to podrażnieniami i krwawieniem dziąseł? Znajoma historia. Nandme NX8000 sygnalizuje żółtym światłem i wibracjami, kiedy nacisk jest zbyt duży, dzięki czemu wspiera ochronę zębów i dziąseł.

  nandme nx 8000
 3. 12 wymiennych główek w zestawie - to jak 3 lata (!) bez konieczności kupna nowej szczoteczki! Chcecie excela z wyliczeniem jakie to oszczędności?
 4. Przypomnienia o wymianie główki - czy ktoś z tu obecnych zapisuje w kalendarzu datę wymiany główki? Nie sądzę. W efekcie wymieniamy je zbyt późno (kiedy szczoteczka już dawno straciła właściwości myjące) lub zbyt wcześnie (co jest ewidentną stratą pieniędzy). NX 8000 sygnalizuje wymianę niebieską diodą, kiedy główka ma 3 miesiące. Możecie więc śmiało zająć głowę czymś innym.
 5. 41 000 wibracji na minutę - czemu to takie ważne? Więcej wibracji, to więcej bąbelków piany z pasty. Więcej bąbelków piany, to bardziej precyzyjne dotarcie do wszelkich przestrzeni międzyzębowych. Bardziej precyzyjne dotarcie, to zdrowsze zęby i lepsza ochrona. Proste? Proste!

  nandme marka
 6. 5 trybów czyszczenia - tak by każdy znalazł swój ulubiony i tak, żebym ja znalazła swój ulubiony w zależności od… nastroju. Tryb delikatny dla wrażliwców, standardowe czyszczenie - do codziennej higieny, rozświetlenie - szczególnie dla kawoszy z przebarwieniami, polerowanie - dla idealnej gładkości, masowanie - czyli mini spa dla dziąseł. Co dziś serwujemy?
 7. 3 letnia gwarancja - kwestia, którą nie przejmujemy się przy kupnie, a interesujemy, kiedy coś zaczyna się dziać. Co powiecie na wymianę na nowy egzemplarz przy jakimkolwiek problemie z działaniem i jakością, którą gwarantuje Nandme?
 8. 2 minutowe odliczanie - zakładam, że nikt nie odlicza w głowie równo 120 sekund podczas szczotkowania? Skąd więc pewność, że myjecie zęby odpowiedni czas? Zostawcie ten problem timerowi. Da znać, czy to już.
 9. Wysoki poziom wodoodporności ixp7 - jestem fanką multitaskingu i kiedy tylko mogę, a moje półkule nie płatają mi figla, śmiało z niego korzystam. Mycie zębów pod prysznicem, kiedy producent nałożonej odżywki do włosów przykazał trzymanie jej przez 2 minuty na głowie - why not? Lubię takie oszczędności czasu bez cienia ryzyka o zepsucie sprzętu!
 10. Przypomnienia o zmianie strony czyszczenia - NX 8000 co 30 sekund przypomni Wam o zmianie strony szczotkowania. W efekcie? Przy zastosowaniu się do rekomendacji macie niemalże 100% pewność, że naprawdę umyliście WSZYSTKIE zęby.
Jak więc wybrać na Święta prezent praktyczny, uniwersalny, który posłuży długo i jednocześnie będzie wspierał pozytywne postawy, dbał o zdrowie, a do tego cieszył oko designem. Postawić na Nandme NX8000!

nandme co to za marka

PS Od dziś do 9.12 macie możliwość zamówienia szczoteczek NX7000 i NX8000 w obniżonych cenach:

Post powstał w ramach współpracy z marką Nandme


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje