marca 10, 2014

PHOTO-ŁIK #4


Znowu zanudzę Was zdjęciami. Po raz kolejny się upublicznię. A po dzisiejsze porcji tygodnia w zdjęcia definitywnie stwierdzicie, że jetem uzależniona od kofeiny. Właściwie od napojów kawowych, bo inaczej nie da się nazwać latte w proporcjach mleka do kawy 3:1. Nie wiem jak jest z Wami, ale właśnie takimi błahostkami uwielbiam umilać sobie życie. Ten tydzień w całości spędzony w Krakowie, gdzie właśnie robi się absurdalnie ciepło. Wiosna tego roku wyjątkowo piękna. Uwielbiam słońce, uwielbiam Kraków o tej porze, Wisłę i wszelkie deptaki!


1. Maniulek i jego nowa zabawa z moim fotelem. Pamiętam, że jak byłam mała marzyłam, żeby mieć swoje małe, tajemnicze miejsce, gdzie można ukryć się przed całym światem. 
2. Moja pierwsza tarta na słono. Totalna bomba kaloryczna, boczek i wysoko procentowo śmietanka,  ale smakowało... Polecam Delecte do tart! Nigdy nie wyszło mi tak dobre ciasto! 
3. To niecodzienne znaleźć w torbie drewniane serduszko. Chyba ktoś musi trochę mnie lubić... S :*4. Prosta metoda na nie wydawanie pieniędzy - nie brać torby na zakupy. Mimo, że wygladam z zakupami jak wielbłąd, to nigdy nie kupię nic ponad to, co mogę udźwignąć. 
5. Urodziny i puste talerze... To chyba wszystko smakowało? :)
6. Katedra marketingu,  zgadniecie o czym będzie praca?


7. Zakupowa rozpusta w Dzień Kobiet. Sprawiłam sobie wymarzony portfel Wittchen, do tej pory nie oderwałam metki. Mam jeszcze 5 dnia na zwrot...
8. Butelka po winie najpiękniejszym wazonem. Piękno samo sie broni.
9. Niedzielne popołudnie w McCafe. Pogoda w Krakowie taka piękna, mze nawet mnie - rasowego lenia, wyciąga z domu. Tymbardziej dobra kawa jest argumentem niekwestionowanym.
Jak Wam minął tydzień? Wiosna na całego, czy jeszcze męczycie się z szarówkami?


1 komentarz:

  1. Łooo! Kawa wygląda przepysznie :D Portfela nie oddawaj - trzeba od czasu do czasu sprawiać sobie prezenciki. Zasługujemy na to! :D
    Pozdrawiam, WingsOfEnvy

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje