kwietnia 10, 2014

WYGRAJ SPERSONALIZOWANY CLUMSY-BOX!

Dziś wysłałam maile z ostatniego konkursu, a idąc za ciosem i chcąc nieco uprzyjemnić ten deszczowy (przynajmniej w Krakowie) dzień wzięło mnie na zorganizowanie kolejnego rozdania. Z racji, że swojego czasu sporo wygrywałam, a nagrodami często się dzieliłam, bo:
1. mój zapas podobnych produktów sięgał 5 lat do przodu 
2. nie podobała mi się nagroda/nie była w moim guście 
3. brak powodu, a po prostu chciałam się podzielić. 
Więc wpadłam na pewien pomysł personalizacji...

Zapraszam więc na BOXowy konkurs. Do zgarnięcia są 3 BOXy. Po jednym na każdy portal społecznościowy. Kilka słów o nagrodach - po zakończeniu konkursu, tj. po 30.04 skontaktuję się ze zwycięzcami i poproszę o wypełnienie małej ankiety o Was samych, na tej podstawię skompletuję dla Was ClumsyBOX w którym znajdą się rekomendowane przez mnie rzeczy dopasowane do Waszych charakterów czy widzimisię. Tym bardziej zachęcam do udziału, bo nagroda będzie nie lada niespodzianką!

W kwestiach blogowych jak zwykle nic się nie zmienia. Robimy losowanie! Tradycyjnie zapraszam do dzielenia się wieściami o rozdaniu, zostawiam Wam niżej grafikę do udostępniania. Warunkiem obowiązkowym jest tylko i wyłącznie bycie obserwatorem bloga, reszta jest dodatkowa, lecz zwiększa Wasze losy.Dodatkowo każda osoba posiadająca konto na Facebooku może wziąć udział w losowaniu drugiego BOXa. Tam warunkiem jest polubienie fanpage i udostępnienie grafiki. 30.04 losuję zwycięzcę :)
Z kolei trzeci BOX leci na Instagrama, tam - wystarczy, że zostaniecie followersem mojego profilu i dodacie zdjęcie nawiązujące do tematu : "Ja i mój lifestyle, czyli zdjęcie, które mnie określa" - w tym przypadku wystarczy hashtagować: #clumsybox. Wybiorę najlepiej obrazujące, tak subiektywnie :)


Zastrzegam sobie rozwiązanie konkursu jeśli w każdej z kategorii weźmie udział co najmniej 15 osób, jeden uczestnik może zgłosić się raz w każdej z kategorii (chyba, że bardzo chcecie wrzucić na Insta więcej niż jedno zdjęcie - ok zgadzam się). Cały regulamin dostępny jest tutaj: KLIK


Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia i dobrej zabawy.
Czekam na Wasze zgłoszenia tutaj i na dwóch pozostałych portalach!23 komentarze:

  1. Biorę udział

    OdpowiedzUsuń
  2. zgłaszam się do rozdania
    a
    informację przesłałam w net-eter
    :"))

    OdpowiedzUsuń
  3. zgłoszona :) lubię takie niespodzianki ^^

    OdpowiedzUsuń
  4. Biorę udział obserwuje bloga jako Bethi Bieg

    OdpowiedzUsuń
  5. pozdrowionka:) wspaniały pomysł na konkurs,gratki:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Zapraszam na bloga z rozdaniami, możesz dodać także swoje. Pozdrawiam ; )
    http://blogowekonkursy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje