lipca 01, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - CZERWIEC


...w czerwcu

1. Niezwykły talent malarski i mój absolutny hit w tym miesiącu... Do ostatniej sekundy myślałam, że kolo przyszedł do programu dla żartu.
2. Każdy marzy o takiej bezgranicznej miłości... i pomocnych policjantach. W chorobie i w niedoli...
3. Strona sterowana głosem, a przy okazji świetna reklama dla firmySpędziłam tam ponad godzinę i nie mogłam wyjść z podziwu. Tak będzie wyglądał internet za kilka lat mówię Wam, a posty na bloga będziemy uploadować z pliku dźwiękowego, na sto pro!
4. Skoda z Prokopem zrobili viral z karaoke na poziomie ponadprzeciętnym zważając na polskie warunki. Szkoda, że tak mało wyświetleń...
5. Absolutnie genialny pomysł okularów od Ray Bana dedykowany wszystkim uzależnionym. Ciekawe ile to cudo będzie kosztować, jeszcze nigdzie nie znalazłam informacji na temat jego sprzedaży.
6. Zastanawialiście się kiedyś ile Was jest w Was? A ile Waszych rodziców? Zadziwiające portrety genetyczne odsłaniają przed nami prawdę o dziedziczeniu cech...
7. News-paper - dosłownie. Intryguje mnie o ile dłużej siedzielibyśmy w toalecie!
8. Śmiech to zdrowie, a nam ewidentnie brakuje tak nie dużo do przedłużenia sobie życia o te kilka, kilkanaście sekund. A Ty? Jakbyś się zachował?
9. Strona do łatwego zarobku. Po pół roku już drugi raz zgarniam 50 zł, tylko za to, że kupuje w internecie, czytam maile i czasem zagram w grę.
10. Last-minute, dobra wyszukiwarka tanich wyjazdów. My celujemy w koniec lipca i nie chcemy wydać dużo. Takie wypady z dnia n dzień zawsze są najlepsze.


Jak zawsze czekam na Wasze perełki!1 komentarz:

  1. Ah taka codzienna dawka śmiechu na przystanku to z rana mogłoby być dobre

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje