października 13, 2014

WYNIKI KONKURSU 'ZNISZCZ TEN DZIENNIK'


Jako, że przez weekend spełniałam się w roli wzorcowej siostry dopiero dziś zdążyłam zajrzeć do pliku odpowiedzi konkursu, który mi zostawiści. TŻ pomagał w wyborze zwycięzcy konkursu z dziennikiem i w ostatecznym rozrachunku miał decyzujący głos. Cieszę się, że tyle z Was zaangażowało się w zabawę i zarzuciło mnie naprawdę nieszablonowymi pomysłami. Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden...


a więc nie przedłużając serdecznie gratuluję...

 Rudej 
za odpowiedź 
"Zabierz Dziennik ze sobą na walkę o torebki/buty/ciuch w Lidlu. Trzymaj na wierzchu, żeby był jak najbardziej narażony na działania tłumu!"

Co jakby nie patrzeć mogłam wykonać już dziś, bo pognałam po spodnie z dzianiny. Ta odpowiedź od razu przypadła do gustu TŻ, który nie mógł przestać się śmiać ze swoich wyobrażeń. Gratulacje lecą także do...

WłosoveLove 
 za szczeście w losowaniu. Czasem wykonanie czegoś poza obserwowaniem bloga jednak ma znaczenia, bo wygrał Twój los za dodatkowego blogrolla.

Dziewczyny, bardzo proszę Was o kontakt na blogową skrzynkę wraz ze swoimi danymi. Także tymi do Paczkomatów. Nadal nie wiem czym pójdą nagrody. Ten tydzień mam nieco napięty, ale myślę, że do końca przyszłego obie będziecie mogły cieszyć się nagrodami już u siebie. Ruda! Mam nadzieję, że podzielisz się zdjęciami z destrukcji?


Gratuluję i zapraszam niedługo na jesienny konkurs!
5 komentarzy:

  1. Ooo ! ;) Dziękuję. Jest tylko jeden problem bo jak klikam na ikonkę wiadomości to wyskakuje mi błąd .. mogłabym prosić żebyś podała mi swojego maila? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Postaram się jak tylko mogę! :D Dzięki raz jeszcze! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. O, nawet nie wiedziałam, że jest polska wersja tego dziennika :>

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje