listopada 25, 2014

[ZAKOŃCZONE] ŚWIĄTECZNE ROZDANIE NA CLUMSYWORDS!Święta już za miesiąc. Wczoraj galerie po raz pierwszy rozbłysły choinkowymi lampkami. Jak co roku pragnę Was zaprosić na typowo zimowe, świąteczne rozdanie. Wszystko zaplanowałam tak, aby szczęśliwiec mógł znaleźć pod choinką dodatkowy prezent ode mnie. Nie czekajcie, bierzcie udział!

[edit] Serdeczne gratulacje dla MarteŃka, zestaw już do Ciebie leci :)

Ponieważ nie lubię rozdań, gdzie do spełnienia jest milion absurdalnych warunków minimalizuje wymagania do zaledwie jednej rzeczy - zostań ze mną na dłużej! Rozdanie potrwa do 16.12, po tym terminie maszyna wylosuje zwycięzcę, a ja skontaktuję się z nim jak najszybciej, żeby przypadkiem kurier nie zawiódł przed Wigilią.

Co dla Was przygotowałam? 
- piękny świecznik z reniferkiem, idealny na klimatyczny wieczór z książką i herbatą z imbirem. 
- czerwony zestaw od Eveline świetnie sprawdzający się w ciężkich zimowych warunkach. 
- puder rozświetlający od Paese, bo na zimę trzeba błyszczeć wśród spadających płatków
- nową mascarę ArganOil z Rimmela, kto jeszcze nie przetestował ma teraz świetną okazję.
- czekoladowe masełko do ust, bo takich specyfików nigdy za wieleFormularz zgłoszeniowy:Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest obserwowanie bloga clumsywords.pl oraz poprawne wypełnienie formularza. Reszta dla chętnych, łącznie do zdobycie 5 losów :)
PS Dodatkowo, równocześnie odbywa się losowanie na fanpagu Pata bloguje, w którym także możecie wziąć udział. Klik na ikonkę Facebooka u góry!

Zapraszam!


13 komentarzy:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje