grudnia 31, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - GRUDZIEŃ


... w grudniu

1. Ojciec i syn, razem uroczy. Viralowe treści na Facebooku mają to do siebie, że mimo podłego humor zawsze uśmiechniemy się pod nosem, prawda?
2. Jeśli coś Was trapi, idzie nie zgodnie z Waszymi zamierzeniami. Macie wrażenie, że znajdujecie się w epicentrum małych i większych katastrof jest taki przycisk, który wszystko zmieni. Uwaga, to działa :) 
3. Hit ostatnich świątecznych dni. Naprawdę nie wiem, nie rozumiem, nie ogarniam...
4. Taki tam viral Duracella. Złożę chyba petycję o wybudowanie podobnych przystanków u nas w Polsce. Choć na mrozy jeszcze nie narzekam...
5. Co zrobić kiedy narzeczony zostawi Was przed ołtarzem? Jest na to sposób.
6. Wielokrotnie zasypywałam bloga i fanpage teledyskami Ylvis'a. Ostatnio wpadł mi w ręce ciekawy film z eksperymentem na nastolatkach i osobach starszych dotyczącym jednej z piosenek. Rewelacja.
7. Moda na drwali nie przemija. Wiem, bo sama nadal trzymam jednego w domu, ale co ten facet zrobił z brodą z pewnością zwali Was z nóg.
8. A gdyby tak wejść do kina i ujrzeć tam sypialniane wyrko? Ikea się postarała...
9. Niegłośna aferka polsko-czeska. Jestem ciekawa co o tym myślicie.
10. Frozen, czy też Kraina Lodu w wydaniu made by Pentatonix - uwielbiam ten medley!

A Wy? Trafiliście na coś ciekawego?6 komentarzy:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje