stycznia 31, 2015

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - STYCZEŃ


... w styczniu

1. Ukryty polski mega mix Cyber Mariana! To musiało znaleźć się w podsumowaniu miesiąca i to na pierwszym miejscu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że potem leci jakiś hit w radiu, a ja pod nosem jadę z tekstami z filmiku.
2. Strona internetowa, która pozwala zrobić coś z niczego. Podejrzewam, że jest w ulubionych większości studentów!
3. Jeśli ktoś jest fanem NYC i inspirują go widoki potężnych skyscraperów musi koniecznie odwiedzić Agę na Instagramie. Ja mogę siedzieć i godzinami oglądać choinkę na Rockefeller. Stany są moim małym marzeniem.
4. Artykuł o... Emu, który mnie rozbawił. Też zdarza Wam się widzieć takie rozczłapane super star na ulicach?
5. Nieprzyjemne spotkanie z jeszcze bardziej nieprzyjemnymi Niemcami. Nasza historia to dużo zaszłości, ale widać ciągle coś jest na rzeczy.
6. Zima jest, biało trochę, to zarzucam linkiem, że mróz może też być piękny. Na swój sposób. W połączeniu z wodą na przykład.
7. Pisałam ostatnio o przywłaszczaniu sobie praw autorskich, ale to co spotkało mnie to pikuś. Przeczytajcie historię Leithy. Ja na jej miejscu miałaby już sprawę o zabójstwo z premedytacją.
8. Pepsi Max zrobiło fajną reklamę, w zasadzie w stopniu minimalnym ma ona coś wspólnego z ich działalnością, ale wszyscy na końcu tego filmu cieszą się, że im się udało to ja też się cieszę, bo fajnie to wygląda. A co!
9. ABSOLUTNIE miażdząca zemsta na chłopaku. Jak to szło? Kto mieczem wojuje od miesza ginie?
10. Która historia o tym, że własne marzenia można realizować w każdym wieku. I niekoniecznie w towarzystwie, samemu też się udaje!


Typujcie hit tego miesiąca!10 komentarzy:

 1. Zemsta na chłopaku genialna, dobrze mu tak :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Z 1. mam tak samo, niestety :P Głosuję na nr 6 - piękno natury:)

  OdpowiedzUsuń
 3. 9 koniecznie muszę przeczytać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wstałam rano z migreną, więc trochę pesymistyczne wioski mi się nasunęły. Marzenia się nie spełniają, marzenia można realizować... za pieniądze. (przykład nr 10). Ech...

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektóre są naprawdę niezłe :D

  http://lensooon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Tekst o Emu wygrał internety! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy zbiór, lubię takie notki. Biorę się za czytanie i ogladanie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Już na pierwszy rzut oka blog mnie ujął estetyką i prostotą, zarazem z odrobiną szaleństwa :) będę zaglądać do ciebie po kolejne porcje linków :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje