marca 31, 2015

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - MARZEC


...w marcu

1. Okazuje się, że polskie kreacje mające na celu popularyzację konkretnych akcji społecznych mogą być zrobione naprawdę dobrze. Reklama (?) Wiosek Społecznych - rewelacja. Aż się łezka w oku kręci!
2. Lekki materiał Onetu zmontowany ze śmiesznych zdjęć. Idealny na szybką poprawę humoru!
3. Niezwykłe oświadczyny! Na ogół lubię oglądać dobrze ustawione pranki, ale chyba zamordowałabym TŻ gdyby wpadł na coś podobnego.
4. Kilka przykładów dlaczego czasem nie warto zamawiać z Chin. Ja wiem, że rozmiarówka nie tak i może szew czasem jakiś inny, ale niektóre przykłady naprawdę rozkładają na łopatki.
5. Ostatnio w ramach organizowanej przez Koło Marketingu Akademii Marketingu miałam okazję wysłuchać świetnego warsztatu Moniki Czaplickiej i... uzależnić się od kryzysów i aferek. Nie wspominam tu o słynnej blogerskiej prowokacji, która od kilku dni jest tematem jeden, ale polecam zajrzeć na Fanpage 'Kryzysy w social media wybuchają w weekendy' mimo że dziś wtorek.
6. O fantastycznym warszawskim kierowcy słyszeli już chyba wszyscy. Gdyby jednak kogoś to ominęło linkuję.
7. Uwielbiam cukiernictwo, uwielbiam słodkie, a jeśli mnie obserwujecie, to wiecie, że lubię bawić się w masy plastyczne i ozdabianie tortów. I naprawdę rozumiem, że na urodziny robi się torty. Nawet z okazji narodzin się je robi... ale TAKIE? Nie wiem... dla mnie to jest obrzydliwe.
8. Uwaga, teraz będzie hit. Moim zdaniem to najlepszy link zeszłego miesiąca, a mianowicie audiobook 50 twarzy Greya i... pewna wpadka.
9. Wesoła, muzyczna rodzinka. Są niesamowici, a jazz... okazuje się fajny.
10. A że jutro 1 kwietnia podrzucam Wam garść... kawałów. Bawcie się dobrze!

JEŚLI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN POST KONIECZNIE ZAJRZYJ TEŻ DO INNEJ CZĘŚCI LINKÓW GODNYCH POLECENIA:
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13


Udanego wieczoru!


5 komentarzy:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje