czerwca 30, 2015

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - CZERWIEC


... w czerwcu

1. O UJ-ocie na początku czerwca było głośno. A to za sprawą niefortunnego skrótu jednego z wydziałów. Czytaliście? Jak przyszła (mam nadzieję) studentka Jagiellońskiego nie mogłam przestać się śmiać.
2. Bo wiecie... w handlu chodzi o to, że żeby coś sprzedać nie można tego robić ta jak inny. Chodzi o pomysł, o innowację, o coś wow, także w przypadku sprzedaży... lodów.
3. A tu dawka czegoś niezwykłego - spójrzcie tylko na te drzewa. Mnie aż zaparło dech w piersiach.
4. Wiem, że istnieją drukarki 3D, ale widzieliście kiedyś drukarkę do... piany? Rewelacja!
5. Co powiecie na darmowe paliwo? Odważylibyście się je zdobyć?
6. Macie dość zapamiętywania haseł na komputerze? LastPass zrobi to za Was! To prosta wtyczka do Chroma, która będzie kompatybilna nie tylko z PC-em, ale także tabletem, czy telefonem.
7. Facebooka ostatnio zalała tęcza, mężczyźni farbują brody na różne kolory, ale to, co robi ten facet przechodzi moje wyobrażenie o modnym look'u.
8. Anię poznałam na BloSilesii, ale jej cykl ze studiami tak mi się spodobał, że linkuję!
9. Moje remedium podczas pisania pracy. Wtedy kiedy doskwierała mi cisza pokoju, a wyjście spoza obrębu wiązało się ze spadkiem efektywności pojawiało się... Coffitivity - czyli kawiarnia bezpośrednio w pokoju.
10. Podczas sesji jest mnóstwo rzeczy do robienia, ale moim absolutnym uzależnieniem są filmy dzieci ze zwierzętami. Przepadam.

JEŚLI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN POST KONIECZNIE ZAJRZYJ TEŻ DO INNEJ CZĘŚCI LINKÓW GODNYCH POLECENIA:
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15

Który link wygrywa w tym miesiącu?


3 komentarze:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje