lipca 22, 2015

BLOGOWE SMOKOŚNIADANIE - RÓB TO, CO KOCHASZ


Są czasem takie dni, są takie chwile, kiedy czujesz, że jesteś w centrum wszystkiego. Wiesz, że rzeczy, które Cię otaczają, że ludzie obok, że to, co się dzieje dookoła jest tym, co sprawia Ci frajdę, co kochasz i chcesz robić dalej. I tak było z kolejnym SmokBlogiem...

To będzie raczej fotorelacja, niż relacja, ale wierzę, że zdjęć, które zobaczycie nie trzeba szczególnie komentować. One mówią same za siebie. Organizacja kolejnego już spotkania dla Małopolskiej Blogosfery dostarczyła mi wiele frajdy. Uświadomiła jednocześnie, że kocham 'latanie', działanie, ten stres i to zmęczenie. 

Tak jak napisał już Andrzej praca z ludźmi, którym ufamy i którzy patrzą tak jak my - w jednym kierunku skazana jest na sukces. Razem więc z Michałem, w trójkę wzięliśmy się za organizację na tyle wcześnie, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. I choć do ostatniej chwili nie byliśmy pewni pogody... wszystko przebiegło w najlepszym porządku.
SmokoŚniadanie okazało się imprezą łączącą nie tyle samych blogerów, co całe ich rodziny. Przez 5h siedzenia w Parku Jordana na kocach sami stworzyliśmy małą blogową familię, A przecież więzi są ważne, kontakty są ważne, Nawiązując je ma szanse narodzić się wiele innych ciekawych inicjatyw i projektów. Integracja jest ważna - ogromnie się cieszę, że mogłam przyłożyć swoją małą łapkę, aby nasz piknik doszedł do skutku.Wiadomo. Jak na każdej imprezie bywa - nic nie mogłoby się odbyć bez naszej determinacji i wsparcia sponsorów Smok Bloga. A tych nie brakowało. Dzięki TP-Link mogliśmy realnie spojrzeć na nasz projekt, a także zorganizować dwa konkursy (jeden ciągle trwa - TU). Dzięki Kupon.pl powstały kanapki, smycze, identyfikatory i cała reszta. BoBoQ i Lajkonik zadbali o to, żeby śniadanie faktycznie śniadaniem było - mogliśmy do woli opychać się pysznymi drożdżówkami i popijać BubbleTea. Przyjechał także EspressoBike z fenomenalną kawą.Żeby nie było, że tylko się obżeraliśmy, zaprosiliśmy gościa specjalnego. Rafał Dąbrowski przygotował dla smoków wystąpienie dotyczące kreatywności. Mimo 30-o stopniowego upału nasze szare komórki pracowały na najwyższych obrotach i chyba nikt nie może powiedzieć, że było nudno. Smoki miały także okazję spróbować swoich sił na slackline - z tego co widziałam, to nawet niektórym udało się postawić jeden czy dwa kroki.Takie wydarzenia są potrzebne - po to, aby się integrować i poznawać, a także po to, aby takie małe człowieki jak ja mogły uświadomić sobie, że znajdują się w epicentrum tego, co faktycznie kochają robić. Uwierzcie mi - położenie się wieczorem do łóżka z obolałabym plecami, w maksymalnie nagrzanym pokoju (bo po co otwierać okna, skoro miało padać?) ale z płynącym z Facebooka pozytywnym feedbackiem jest bezcenne. Zamknęłam oczy z poczuciem dobrze wykonanego zadania.

Co dalej? Rezerwujcie czas 15 października, wtedy widzimy się po raz kolejny! A jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się u nas - wpadajcie na naszego smokowego fanpage'a :)

Będziecie?


14 komentarzy:

 1. Jedzenia była kopka, nawet dawali na wynos :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że blogosfera stawia coraz częściej na spotkania i pikniki. W stolicy organizowane jest regularnie #BlogersFamilyWawa. Świetnie że jest alternatywa w KrK.
  Na zdjęciach widać, że atmosfera była przednia. Jakbym 15 października był przypadkiem w Krakowie to będę pamiętał o Was :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo 30-ego upały nasz szare komórki pracowały na najwyższych obrotach

  Coś tu się chyba zgubiło?

  Świetny pomysł :3 O kurczak, wybrałabym się na coś takiego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne spotkanie :) i z pomysłem :) tylko pozazdrościć

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jest to bezpłatne? Czy trzeba mieć jakiś specjalny gatunek bloga?
  Czy są jakieś wymogi względem uczestnika? :) No... i czy trzeba mieć bardzo popularny blog żeby się na to załapać ?:P

  OdpowiedzUsuń
 6. W SmokBlogu chodzi o to, żeby integrować się bez względu na przynależność czy staże w blogosferze. Jeśli tylko tworzysz content - jesteś mile widziana w naszym gronie. W przypadku Smokośniadania nie było żadnych zapisów - każdy mógł do nas dołączyć. Jeśli chodzi o edycję październikową - ogranicza nas sala i miejsce, więc liczba wejściówek będzie ograniczona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest jakiś fanpage do edycji październikowej ?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że koło mnie nie ma takich inicjatyw.. Musiało być super.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do Krakowa dla nas za daleko, ale życzmy powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak stricte do październikowej edycji to nie, ale wpadaj na oficjalnej Smoka (https://www.facebook.com/smokblogpl?fref=ts). Jesteśmy z fazie ogarniania wszystkiego, więc najświeższe informacje pojawia się tam najwcześniej :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sprawdziłaś się świetnie jako organizatorka :) Bardzo mi się podobał mi się wykład pana Rafała i panująca atmosfera! Choć był to mój pierwszy raz to chętnie powrócę na smocze wydarzenia :) Szkoda, że znalazłam tą fotorelację tak późno..
  PS. Znalazłaś swoje okulary na Smokośniadaniu? ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje