grudnia 06, 2015

POKAŻ MAGIĘ ŚWIĄT I WYGRAJ INSTAXA!


A oto i jest obiecany konkurs mikołajkowo-zimowo-świąteczny. Po cichu wierzę choć część z Was na niego czekała. A jeśli jeszcze dodatkowo w minionym roku byliście grzeczni to już w ogóle musicie wziąć udział w konkursie.

CO JEST DO WYGRANIA?
Instax mini 8 w kolorze bananowym! Takie cudo, które potrafi w zaczarowany sposób zatrzymywać wspomnienia! Małe, żółte i niepozorne, dostarczające mnóstwa frajdy. Dodatkowo, w ramach dwóch wyróżnień dedykowane mini-zestawy kosmetyczne.

CO TRZEBA ZROBIĆ ABY WYGRAĆ?
Podzielić się ze mną zdjęciem magii świąt, zimowego czaru, bożonarodzeniową inspiracją... Chwilą pełną ciepła, radości, którą chcielibyście zatrzymać przy pomocy Instaxa. Dodatkowo poproszę Was o uzasadnienie: Dlaczego właśnie ten kadr zasługuje na uwiecznienie na kliszy Instaxa?


[ZWYCIĘZCY]: 
Instax leci do: ricio_sikora 
Zestawy kosmetyków zgarniają: Karolina Makowska, vvangod
Gratulacje! Piszcie do mnie szybko na maila z danymi (imię, nazwisko, adres, telefon) - patabloguje@op.pl
Macie 4 dni, w przeciwnym razie wybiorę kolejnych zwycięzców!

GDZIE DODAWAĆ ZDJĘCIA?
Możliwości jest wiele - wybierzcie ten, którzy najbardziej Wam odpowiada:
 • dodaj zdjęcie i opis w komentarzu do tego postu
 • dodaj poprzez Instagrama używając hashtagu: #PataOnXmass 
 • dodaj poprzez Facebooka używając hashtagu #PataOnXmass 
Generalnie możecie dodać zdjęcie w każdym kanale społecznościowym. Dzięki Brand24 zajrzę w naciemniejsze zakamarki Internetu, żeby odnaleźć Wasze zgłoszenie. Tylko koniecznie pamiętajcie o hashtagu!

PAMIĘTAJ! Że praca konkursowa to zdjęcie i opis, więc tylko spośród takich zgłoszeń wybiorę zwycięzców. Możecie dodać nieograniczoną ilość zdjęć, ale wiecie... liczy się przede wszystkim jakoś zgłoszenia, a nie ilość. Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane - sprawdzę to skrupulatnie.

DO KIEDY MAM CZAS?
Święta, zima... dajmy czas śniegowi, aby wreszcie spadł i sztucznym ogniom, by rozbłysły na niebie - zatem koniec konkursu ustalamy na 7.01 łącznie. Po tym czasie w ciągu 7 dni ogłoszę na blogu zwycięzców i poproszę Was o wiadomość zwrotną. Chcąc uniknąć ewentualnych naciągaczy, którzy mogą napisać do mnie w Waszym imieniu, dlatego zadbajcie o to, żebym w Waszych kanałach social media mogła znaleźć informacje, które zweryfikują Waszą tożsamość - mail/nazwisko/miejsce zamieszkania itp.

CO JESZCZE?
Będzie mi miło jeśli w ramach konkursu staniecie się obserwatorami bloga, dacie thumb up na Facebooku czy zafollowujecie na Instagramie.W żadnym razie nie jest to warunek obowiązkowy, jednak wiecie - byłoby fajnie :)Instagram

Jeśli macie jakieś pytania, co do warunków uczestnictwa, albo nadal coś jest niejasne - piszcie śmiało - patabloguje@op.pl

Liczę na Waszą kreatywność i masę zdjęć!4 komentarze:

 1. Kurczę, tyle pomysłów, ale zrealizowanie pewnie wyjdzie gorzej. ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny konkurs :) Wszystkim życzę powodzenia:) Może sama też wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja dołącze do świątecznego konkursu, bo nie nagroda jest najważniejsza(choć bardzo fajna;D) a frajda z zabawy, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje