września 28, 2017

SEMILAC FLASH SUNLIGHT EFFECT - ŚWIATŁOCZUŁE PYŁKI, KTÓRE ZMIENIAJĄ KOLOR!

Sunlight effect semilac

No takich hitów to się nie spodziewałam! Semilac znowu szaleje z nowościami, najpierw kolekcja biznesowa, która ucieszyła wszystkie Panie zakochane w stonowanych jasnych, barwach, a teraz coś nowego dla wielbicielek mocnego koloru, które nie lubią nudy. Jeśli jeszcze nie widziałyście magii na paznokciach, to już czas poznać nowe, światłoczułe pyłki!

Kiedyś spotkałam koleżankę, która na paznokciach miała zwykły lakier - niby drugi dzień, ale wiecie odbicia od poduszki i lekko odpryśnięty brzeg. Od razu zapytałam dlaczego nie wypróbowała jeszcze hybryd? Odpowiedziała, że kolor szybko jej się nudzi i nie wytrzymałaby z jednym ponad tydzień.

Semilac pyłki
Sunlight semilac
Pyłek zmieniający kolor
Pyłek na światło

Co z tą magią?


No to teraz uwaga! Przed Wami prawdziwa gratka! Pyłki, zmieniające kolor pod wpływem intensywności światła! W słońcu mocne i wyraziste, popołudniem i nocą mniej intensywne. Zmienne (i niedecydowane) jak my! Idealne więc szczególnie dla tych, którym zawsze ciężko zawsze dokonać wyboru - nudziaki i pastele czy jednak soczyste barwy?

W kolekcji znajdziemy 6 pyłków, każdy o odmiennym efekcie. Zobaczcie jaka magia!

Pyłek na światło

Jak aplikować pyłek?


Pyłek aplikujemy na warstwę dyspersyjną koloru. Aby uzyskać najlepszy efekt najlepiej jako bazę wykorzystać kolor biały np. 001 Strong White lub SemiHardi White, a także inne jasne kolory. Po nałożeniu warstwy lakieru posypujemy paznokieć pyłkiem i bardzo, bardzo delikatnie wcieramy go palcem. Przykrywamy topem i gotowe.

Intensywność barw uzależniona jest od ilości nałożonych warstw pyłku - możemy wetrzeć więc kolejną w przezroczysty top nawierzchniowy (koniecznie ten z warstwa dyspersyjna!).

Gramatura pyłków to 1g, a łatwość ich wcierania i intensywność sprawiają, że już teraz wiem, że będą bardzo wydajne! Do kupienia już od dziś TUTAJ!

Pyłki świetlne
Pyłek na paznokcie
pyłek semilac na światło
Sunlight semilac

Dajcie znać jak podobają Wam się nowości! Który z pyłków szczególnie zwrócił Waszą uwagę? Może macie już pomysł jak wykorzystać je w swoich stylizacjach? Ja jak zwykle pomysłów mam miliony i nie mogę się doczekać, żeby znowu usiąść w moim hybrydowym zakątku i może stworzyć dla Was jakiś paznokciowy tutorial na YouTube (subskrybujesz już? :)).


Urzekły Was tak samo jak mnie?


1 komentarz:

  1. Właśnie ostatnio zapoznawałam się z tymi pyłkami, chyba muszę sie na jakiś zdecydować ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje