listopada 29, 2018

PAZNOKCIE NA ŚWIĘTA - 20 POMYSŁÓW NA ZIMOWY MANICURE

paznokcie na święta

Święta za pasem, ale zanim zacznie się świąteczny szał prezentowy i to nerwowe poszukiwanie podarunków na ostatnią chwilę, łapanie karpia w sklepie czy podróże za najbardziej idealną choinką chciałabym, żebyście najpierw... zadbały o siebie....

Nie bez przyczyny ten post pojawia się tu jeszcze w listopadzie. Grudzień w kalendarzu zawsze trochę kopie mnie po tyłku. Przypomina, że to już ostatni dzwonek na... wszystko. Realizację postanowień, wewnętrzne podsumowanie, rozliczenia ze swoich marzeń, planów, w końcu Święta, Sylwester. Nim to wszystko nastąpi dajcie się zainspirować - przygotowałam dla Was 20 zdobień na ten zimowy czas, tak, żebyście na spokojnie miały czas przemyśleć swój zimowy manicure. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich ten jeden wzór, ten Wasz, ten, dzięki któremu Wasze paznokcie będą w #christmasmood nawet wtedy, kiedy będziecie mieli ochotę olać system i wypisać się ze Świąt.

świąteczny manicure

Nie pokazuję tu step by step, wydaje mi się, że każde zdobienie jest na tyle proste, że nie potrzeba szczegółowych instrukcji, ale gdyby któreś z nich szczególnie Was ujęło i mielibyście ochotę na paznokciowy tutorial - dajcie znać!

świąteczne wzorki
wzorki na paznokcie
świąteczne wzorki
manicure wzorki
jakie paznokcie na święta?
paznokcie 2018
paznokcie hybrydowe na święta

20 ŚWIĄTECZNO-ZIMOWYCH ZDOBIEŃ - LISTA PRODUKTOWA

jak zrobić śnieżynki na paznokciachrenifer na paznokciachhybrydy na zimę


pomysły na paznokcie

zimowa kratka na paznokciach


czerwony świąteczny na paznokciach

christmas nailspomysły na świąteczne hybrydy

Wypisałam Wam wszystkie użyte przeze mnie produkty, więc jeśli list do Mikołaja jeszcze nie jest napisany możecie po prostu... wysłać mu link do posta :)

Koniecznie dajcie mi znać jakie zdobienia na Święta Wy preferujecie? Czy to będą jednak paznokcie jednokolorowe, czy pokusicie się o zdobienia? Które z moich propozycji szczególnie przypadła Wam do gustu? Będę przeogromnie szczęśliwa jeśli zmalujecie je u siebie!

zimowy manicure


To który na dziś?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje